SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Mid

"Bred Toe"

554724-079

Jordan 1 Mid 554724-079 01
Jordan 1 Mid 554724-079 02
Jordan 1 Mid 554724-079 03
Jordan 1 Mid 554724-079 04

Przejdź do

  • Nike

Ten model Jordan 1 Mid podąża śladami niektórych z najwcześniejszych kolorystyk AJ1 dzięki przyciągającej wzrok czarno-biało-czerwonej kolorystyce, dzięki czemu zyskał przydomek Bred Toe. Pierwsze dwa z tych odcieni pojawiają się w klasyczny sposób na solidnej podeszwie, z czarną podeszwą zewnętrzną i białą podeszwą środkową. Podczas gdy pierwsza cecha nadaje butom doskonałą przyczepność dzięki różnorodności przyczepnych form, druga dodaje komfortu dzięki kieszeni Nike Air w pięcie i piankowej amortyzacji pod resztą stopy.

Dzięki tej solidnej podstawie zapewniającej wsparcie pod stopami, cholewka ze skóry premium może zadbać o styl buta. Robi to najpierw w śródstopiu, które składa się z białego kawałka skóry, który zwęża się w cienką linię materiału, gdy dociera do pięty. Z tyłu styka się on z małym prostokątem z ognistoczerwonej skóry - punktem, w którym spotykają się panele śródstopia i swooshe z każdego boku, a poniżej znajduje się czarny zapiętek. Nad nim tymczasem pojawia się kolejna sekcja czarnej skóry w postaci nakładki na kołnierz. Otacza ona tylną część środkowego kołnierza i łączy się z czarnym oczkiem z przodu. W związku z tym zawiera dwa oczka na czarne sznurowadła, przez które przechodzą, zanim przejdą w dół po obu stronach oczodołu. Na dole para nakładek rozciąga się od podeszwy środkowej, aby zakryć ostatnie trzy oczka po każdej stronie, tworząc w ten sposób klasyczny kształt Air Jordan 1.

Wokół palców kolejny kawałek gładkiej czarnej skóry stanowi błotnik, który chroni przednią część stopy przed brudem i rozpryskami błota. Pośrodku znajduje się Fire Red toe box z wieloma małymi otworami, które sprawiają, że cała konstrukcja jest w pełni oddychająca. Przesuwając się do tyłu wzdłuż górnej części stopy, język Fire Red ma kwadratową naszywkę z czarnego materiału na szczycie. Na jego powierzchni wyszyto ognistoczerwonego Jumpmana i napis "Air" - układ kolorów, który został powtórzony po wewnętrznej stronie buta. Tutaj wkładka i wyściółka są całkowicie czarne, podczas gdy Jumpman jest ponownie podkreślony żywym odcieniem czerwieni.

Wspaniała ognista czerwień powraca na zewnętrznej stronie kołnierza i ponownie na skrzydłach Air Jordan, które zdobią boczną stronę nakładki kołnierza. Wzdłuż ścian bocznych, swooshe osiągają uderzający wygląd przy użyciu tego samego żywego czerwonego odcienia, który świeci jeszcze jaśniej na tle nieskazitelnie białego panelu śródstopia za nim, aby zakończyć ten bardzo pożądany sneaker.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Mid
  • Kod stylu 554724-079

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód