SPORTSHOWROOM

  Jordan 1 Mid

  "Banned"

  554724-074

  Jordan 1 Mid 554724-074 01
  Jordan 1 Mid 554724-074 02
  Jordan 1 Mid 554724-074 03
  Jordan 1 Mid 554724-074 04

  Przejdź do

  • Nike

  Czarno-czerwona cholewka tego modelu Jordan 1 Mid to nowoczesna wersja modelu Banned z 1985 roku z kilkoma modyfikacjami. Biała podeszwa środkowa wypełniona powietrzem oddziela podeszwę zewnętrzną w kolorze University Red od skórzanej cholewki, a jej amortyzowane wnętrze zapewnia wyściełany krok obok solidnej przyczepności oferowanej przez wzory przyczepności pod stopami. Przechodzą one od węzłów w kształcie gwiazdy wokół palców, przez okrągłe struktury pod przednią częścią stopy, aż po szerokie wypustki pod piętą, zapewniając kompleksowe wsparcie na całej długości stopy.

  Wytrzymała skóra wypełnia cholewkę, której połączenie czarnych i czerwonych paneli tworzy odważną estetykę. Ciemniejszy odcień pojawia się na błotniku w przedniej części stopy i parze nakładek za nim, a następnie przechodzi przez ćwiartkę i po bokach środkowego kołnierza. W międzyczasie żywy odcień czerwieni wyróżnia się na polu palców, z oddychającymi otworami wentylacyjnymi i eyestayem, gdy wyłania się spod nakładek w przedniej części stopy. Ozdabia również zapiętek i kołnierz, na którym nadrukowano parę skrzydeł Air Jordan w kolorze czarnym. Panel ten zagina się z przodu kołnierza, aby przytrzymać dwa najwyższe oczka po każdej stronie.

  Czarne sznurówki łączą się z górną częścią czarnego języka, gdzie umieszczono tkaną naszywkę w tym samym odcieniu, a na jej powierzchni wyhaftowano Jumpmana w kolorze University Red i napis Air. Wewnątrz wszystko jest czarne, z wyjątkiem białawej sylwetki Jumpmana na wkładce. Wracając na zewnątrz, odcienie University Red pokrywają boczne swooshe, które rozciągają się od małego kawałka skóry na pięcie, aby wylądować potężnie na ciemnych panelach śródstopia w kulminacji tej kultowej kolorystyki.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Mid
  • Kolor Czarny
  • Sport Lifestyle
  • Kod stylu 554724-074

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód