SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Low

"University Blue"

553558-041

Jordan 1 Low 553558-041 01
Jordan 1 Low 553558-041 02
Jordan 1 Low 553558-041 03
Jordan 1 Low 553558-041 04

Zamów w

 • Snipes

  599,99 zł

 • Snipes

  599,99 zł

Odważna paleta kolorów tej pary Jordan 1 Lows sprawia, że jest to bardzo pożądany sneaker. Dwa kontrastujące odcienie pokrywają większość projektu, podczas gdy trzeci - biały - pojawia się tylko na podeszwie środkowej, która zawiera zamknięte powietrze Nike Air dla wygodnego chodzenia. Pod spodem podeszwa zewnętrzna ma kolor University Blue, a jej koncentryczne okrągłe wzory przyczepności łączą się z masywnymi wypustkami i wciętymi liniami, aby zapewnić użytkownikowi solidną przyczepność.

Kilka sekcji wytrzymałej skórzanej cholewki ma ten sam oszałamiający niebieski kolor, w tym obszar palców, który jest oznaczony różnymi otworami wentylacyjnymi. Doprowadzają one powietrze chłodzące do przedniej części stopy, a otaczający je czarny błotnik tworzy mocną estetykę, która jest kontynuowana w całym bucie. Czarne powłoki pokrywają skórzane sekcje tuż za przodostopiem, wzdłuż eyestay i przez śródstopie. W międzyczasie czarne sznurówki krzyżują się na języku w kolorze University Blue, u góry którego znajduje się czarne logo Jumpman wyszyte bezpośrednio na jego powierzchni. Ten schemat kolorów jest odwrócony po wewnętrznej stronie buta, ponieważ podszewka i wkładka są całkowicie czarne, a duże logo Jumpman nadrukowane na tym ostatnim jest w kolorze University Blue.

Dodatkowe kawałki niebieskiej skóry premium otaczają piętę, najpierw w pasku materiału, który otacza niski kołnierz, a następnie przez półksiężycowy zapiętek. Na jego powierzchni czarną nicią wszyto zestaw skrzydeł Air Jordan, a tuż nad nim znajduje się mały prostokąt z niebieskiej skóry. Z każdej strony wyłania się szum w kolorze University Blue. Sięgają one wzdłuż boków buta, gdzie wyróżniają się na tle ciemnej czarnej powierzchni z tyłu, kończąc w ten sposób ten efektowny projekt dynamicznym rozkwitem.

 • Płeć Mezczyzni
 • Marka Jordan
 • Kolekcja 1
 • Styl Low
 • Kod stylu 553558-041

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód