SPORTSHOWROOM

  Jordan 1 Low

  "True Blue"

  553558-412

  Jordan 1 Low 553558-412 01
  Jordan 1 Low 553558-412 02
  Jordan 1 Low 553558-412 03

  Przejdź do

  • Nike

  Ta para butów Jordan 1 Lows ma klasyczną trzytonową kolorystykę i styl retro. Gumowa podeszwa środkowa ma podeszwę zewnętrzną Cement Grey z różnymi strukturami przyczepności, aby zapewnić solidną podstawę dla użytkownika. Tymczasem biała podeszwa środkowa została nasycona dwiema formami amortyzacji - Nike Air i pianką - aby stworzyć miękką wkładkę. Jej górna krawędź jest otoczona linią szwów osadzonych w płytkim rowku, dopełniając w ten sposób estetykę podeszwy.

  Na wierzchu znajduje się cholewka wykonana z serii gładkich skórzanych paneli. Biała tworzy warstwę spodnią, pokrywając pole palców z oddychającymi perforacjami i część śródstopia, która rozciąga się w trójkątny kształt w kierunku pięty, a następnie zwęża się do cienkiego paska biegnącego wokół pięty. W górnej części nakłada się na niski kołnierz, który jest dostępny w kolorze True Blue. Gdy ta sekcja osiągnie górną linię, zmienia się w siatkę Cement Grey, która pokrywa wewnętrzną wyściółkę i tył języka. Poniżej znajduje się wkładka True Blue z nadrukowanym dużym białym logo Jumpman. Patrząc z góry, tworzy to mocny wygląd, ponieważ kontrastuje z innym Jumpmanem, który pojawia się w przeciwną stronę w odcieniach True Blue na języku Cement Grey, który sam ma niebieską obwódkę.

  Sznurowadła są ozdobione tym samym przyjemnym odcieniem niebieskiego, który można znaleźć w pozostałej części buta, podobnie jak oczko, przez które zostały przewleczone. Trzy najniższe oczka po każdej stronie są wciśnięte w dodatkowe niebieskie nakładki, za którymi zaczyna się błotnik przedniej części stopy. Następnie otacza przód palców, ponownie w kolorze True Blue. Zapiętek również ma ten odcień, a zestaw Cement Grey Air Jordan Wings został starannie wyhaftowany na jego powierzchni. Ten przyjemny odcień szarości pojawia się po raz ostatni na swooshach, które zdobią boki, aby zakończyć ten atrakcyjny projekt.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Low
  • Kolor Niebieski
  • Sport Lifestyle
  • Kod stylu 553558-412

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód