SPORTSHOWROOM

  Jordan 1 Low

  "Court Purple"

  553558-500

  Jordan 1 Low 553558-500 01
  Jordan 1 Low 553558-500 02
  Jordan 1 Low 553558-500 03
  Jordan 1 Low 553558-500 04

  Przejdź do

  • Nike

  Ten model Jordan 1 Low jest dostępny w trzech uzupełniających się odcieniach, które łączą się, tworząc stylowy sneaker bez wysiłku. Dwa z nich pojawiają się na wielofunkcyjnej podeszwie buta, która składa się z podeszwy zewnętrznej Court Purple i białej podeszwy środkowej. Podczas gdy pierwsza z nich zapewnia doskonałą podstawę dzięki różnym formom przyczepności pokrywającym jej powierzchnię, druga sprawia, że każdy krok jest miękki i sprężysty dzięki mieszance pianki i amortyzacji Air.

  Oba te odcienie powracają na cholewce, z bielą działającą jako warstwa podstawowa. Ten jasny odcień pokrywa panele w śródstopiu, które zwężają się w wąski pasek skóry wokół pięty, oraz pole palców, którego linie otworów wentylacyjnych pomagają przewietrzyć stopę. Jest to ostatnie pojawienie się bieli, ponieważ wszystko inne jest ozdobione albo w kolorze Court Purple, albo czarnym. Większość nakładek ma ten pierwszy odcień, a jego bogate odcienie przechodzą przez błotnik przedniej części stopy i nakładki, eyestay i zapiętek. Kolejny pas materiału w tym kolorze tworzy zewnętrzną część niskiego kołnierza, zanim czerń pojawi się na swooshach, które odchodzą od małego prostokąta czarnej skóry na środku pięty, aby wyraźnie osadzić się na białych panelach śródstopia na każdym boku.

  Gdzie indziej, czarne sznurowadła spoczywają na wyściełanym czarnym języku, który ma wszyty Jumpman Court Purple. Wewnątrz buta można znaleźć jeszcze odważniejsze użycie koloru. Tutaj, oprócz czarnej wewnętrznej wyściółki, znajduje się żywa czerwona wkładka z dużą sylwetką Jumpmana nadrukowaną na czarno. Ostatni zestaw brandingu mocno zdobi zapiętek w postaci pary skrzydeł Air Jordan w klasycznym czarnym hafcie - zgrabne wykończenie.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Low
  • Kolor Purpura
  • Sport Lifestyle
  • Kod stylu 553558-500

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód