SPORTSHOWROOM

Nike SB x Jordan 4

"Pine Green"

DR5415-103

Nike SB x Jordan 4 DR5415-103 01
Nike SB x Jordan 4 DR5415-103 02
Nike SB x Jordan 4 DR5415-103 03
Nike SB x Jordan 4 DR5415-103 04

Przejdź do

  • Nike

Stylowe połączenie kolorów tego modelu Nike SB x Jordan 4 sprawia, że jest to bardzo pożądany sneaker. Klasyczne odcienie gumy pokrywają czubek palców i piętę podeszwy zewnętrznej, z których pierwsza jest oznaczona węzłami w kształcie gwiazdy, a druga liniami bieżnika w jodełkę. Reszta tego przyczepnego elementu jest w większości biała, w tym gładka część pośrodku, która jest ozdobiona jaskrawoczerwonym tekstem Nike i swooshem. W międzyczasie poliuretanowa podeszwa środkowa została podzielona na kilka warstw, z których dolna jest biała, a górna Pine Green. Część amortyzacji wewnątrz to pluszowa pianka, ale widoczna jednostka Air znajduje się w pięcie, aby odsłonić oferowany komfort wysokiej jakości.

Znaczna część cholewki została wykonana z gładkiej białej skóry, nadając jej elegancji premium. Obejmuje to panel boczny, kołnierz i główną część, która rozciąga się od przedniej części stopy aż do pięty. Wokół palców znajduje się bogaty kawałek zamszu Neutral Grey, a trzy obszary siatki otaczają sznurowadła, aby ułatwić oddychanie górnej części stopy. Podczas gdy wszystkie są białe, przebłyski zieleni sosnowej pojawiają się na formowanych kawałkach TPU, które utrzymują sznurówki na miejscu u góry iu dołu. W sumie są cztery, z których każdy zawiera dziewięć oczek, aby zapewnić użytkownikowi różne opcje sznurowania. Dwa dolne wyłaniają się ze szwu, w którym środkowa nakładka styka się z panelem ćwiartki, a najwyższe są przymocowane do białych skrzydeł strukturalnych, które wzmacniają boki.

Wyróżniająca się zmiana tonacji została stworzona na dużym panelu pięty umieszczonym w białej skórze, która zapętla się nisko wokół tylnej części stopy. Jego głównym kolorem jest Pine Green, w tym na ściągaczu w kształcie wachlarza, który unosi się tuż nad wysokością kołnierza, ale elegancki biały branding Nike SB został wytłoczony na nim, aby wskazać zaangażowanie pododdziału łyżwiarskiego Nike w tworzenie buta. Wewnątrz, nieoczekiwany plusk czerwieni można zobaczyć na wkładce, podczas gdy wewnętrzna wyściółka powraca do bieli. Więcej tekstu Nike SB świeci w tym wdzięcznym odcieniu z żywej karmazynowej wkładki, a tył języka jest w odcieniu Pine Green. Te trzy atrakcyjne odcienie łączą się po raz ostatni z naszywką Jordan Flight wszytą w język. Jej kwadratowa powierzchnia jest nieskazitelnie biała, tekst Flight uroczy Pine Green, a logo Jumpman promiennie czerwone.

  • Płeć Mezczyzni / Kobiety
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 4
  • Kod stylu DR5415-103

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód