SPORTSHOWROOM

Jordan 6 Retro

"Gatorade"

384664-145

Jordan 6 Retro 384664-145 01
Jordan 6 Retro 384664-145 02
Jordan 6 Retro 384664-145 03
Jordan 6 Retro 384664-145 04

Przejdź do

  • Nike

Ten kolorowy model Jordan 6 Retro ma żywą kolorystykę opartą na amerykańskiej marce napojów sportowych Gatorade, która współpracowała z Michaelem Jordanem przy reklamie telewizyjnej z 1991 roku, która stała się znana jako Be Like Mike ze względu na optymistyczną piosenkę i inspirujące przesłanie, które towarzyszyło reklamie. But zaczyna się od podeszwy zewnętrznej składającej się z nieprzezroczystych obszarów Summit White na pięcie i przez środek stopy oraz półprzezroczystych części po obu stronach przedniej części stopy. Kolejny z tych częściowo przezroczystych elementów obejmuje piętę od strony przyśrodkowej do bocznej, a jego krawędzie są spiczaste i nierówne, podobnie jak elementy w przedniej części stopy. Zielone logo Jumpman zostało wytłoczone poniżej łuku stopy, podczas gdy seria okrągłych form przyczepności oznacza palce i piętę, zapewniając wysoki poziom przyczepności pod stopami. Podeszwa środkowa z poliuretanu ma tę samą parę białych i półprzezroczystych elementów, z których pierwsze pokrywają większość jej długości, a drugie pojawiają się w dolnej części przedniej części stopy i pięty. Widoczną poduszkę Air można zobaczyć w pięcie, a kolejna kieszeń sprężystej wyściółki jest ukryta w przedniej części stopy, zapewniając użytkownikowi najwyższy komfort. Paski czarnego poliuretanu wypełniają następnie resztę podeszwy środkowej, ponieważ zostały ułożone na wierzchu półprzezroczystych paneli po bokach.

Na tej solidnej podstawie spoczywa cholewka, której dynamicznie kontrastujące blokowanie kolorów przypomina oryginalną kolorystykę AJ6. Podczas gdy panel pięty Summit White i kanciasta nakładka na ścianę boczną są wykonane z wysokiej jakości skóry, warstwa spodnia Team Orange rozciągająca się od śródstopia do palców jest wykonana z gładkiego nubuku, dzięki czemu but wygląda świetnie. Perforacje pojawiają się następnie w różnych miejscach, zapewniając wentylację na całej stopie. Są ich skupiska na pomarańczowych częściach ścian bocznych i białym materiale na dolnej połowie języka, z większymi wciśniętymi w ochraniacze, które wybrzuszają się nad każdą kostką. Więcej otworów o regularnych rozmiarach umieszczono po obu stronach każdej wkładki na kostkę, a między nimi a przednią częścią kołnierza wytłoczono trzy ukośne grzbiety.

Z tyłu buta czarna, profilowana zakładka wychodzi z pięty, zakrzywiając się nad górną linią kołnierza, tworząc przydatny haczyk do pociągnięcia podczas zakładania. Przez jej środek wytłoczono grubą linię Team Orange, a poniżej kołnierza znajduje się niewielka naszywka z czarnego materiału. Łączy się to z wewnętrzną wyściółką, która jest wykonana z tego samego ciemnego materiału i pokrywa całe wnętrze buta, zapewniając miękki komfort wokół stopy. Wśród tego można znaleźć odrobinę koloru na wkładce, na której znajduje się logo błyskawicy Gatorade w ekscytującym odcieniu Team Orange.

Wracając do zewnętrznej części, bardziej charakterystyczny branding pojawia się w górnej części stopy, gdzie jedwabiste pokrycie koronki Team Orange prezentuje haftowany emblemat Jumpman w soczystym zielonym odcieniu. Plastikowy zatrzask, który zabezpiecza białe sznurowadła u góry, odwraca ten układ kolorów, mając swój główny korpus w kolorze zielonym i nadrukowany Jumpman Team Orange na środku. Za tym wystaje duży czarny język, dwa okienka wycięte w jego powierzchni i wytłoczony tekst Air Jordan wzdłuż górnej krawędzi. Tylna część języka została ozdobiona unikalnym tekstem, który po raz kolejny nawiązuje do reklamy Gatorade, ponieważ mówi "Gdybym mógł być" pisaną wielkimi literami czcionką Team Orange - początek wiersza z dżingla reklamy, który jest uzupełniony słowami "jak Mike". Wreszcie, ten niezapomniany projekt Air Jordan 6 jest uzupełniony delikatnym białym haftem tworzącym subtelny Jumpman i napis Air na środku pięty.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 6
  • Kod stylu 384664-145

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód