SPORTSHOWROOM

Jordan 6 Retro

"Carmine"

384664-160

Jordan 6 Retro 384664-160 01
Jordan 6 Retro 384664-160 02
Jordan 6 Retro 384664-160 03
Jordan 6 Retro 384664-160 04

Przejdź do

  • Nike

Ten model Jordan 6 Retro jest znany z tego, że był używany przez samego Michaela Jordana w sezonie '91-'92, a jego żywy wygląd sprawia, że przyciąga wzrok. Został zbudowany na gumowej podeszwie zewnętrznej z nieprzezroczystymi i półprzezroczystymi sekcjami, z których pierwsza jest biała, a druga zabarwiona na niebiesko. Każdy z poszczególnych elementów został uformowany w charakterystyczny kształt z postrzępionymi krawędziami, które tworzą intrygujące geometryczne obrazy na spodzie buta. Tymczasem okręgi o różnych rozmiarach zostały nadrukowane poniżej przedniej części stopy i pięty, aby zapewnić przyczepność, a duży Jumpman w bogatym odcieniu czerwieni znanym jako Carmine wyróżnia się mocno w jego centrum.

Elementy przezroczystości pozostają w podeszwie środkowej, zwłaszcza wokół widocznego okna w pięcie, ale także po obu stronach przedniej części stopy. Przez to okienko w pięcie widać kieszeń powietrza, a innowacyjna technologia amortyzacji zapewnia maksymalny komfort pod stopami. Reszta podeszwy środkowej to mieszanka białego i czarnego poliuretanu, po raz kolejny tworząca ciekawe kształty, choć tym razem z bardziej zaokrąglonymi krawędziami.

Powyżej, cholewka wykazuje dynamiczną zmianę tonacji między dwiema głównymi częściami: karminową warstwą spodnią i białymi nakładkami. Obie wykonane z wysokiej jakości nubuku, pierwsza pojawia się wokół palców i boków, podczas gdy druga otacza całą piętę, zanim kolejna biała nakładka sięgnie w dół ścian bocznych w dwóch dużych łukach. W szczelinach pozostawionych przez te łuki można zobaczyć kolekcję perforacji w warstwie spodniej, z większymi widocznymi również w stożkowatych bryłach pokrywających kostki. Oprócz dodatkowej ochrony wokół tych części stopy, zapewniają one oddychalność dzięki otworom napowietrzającym umieszczonym w nich i po obu ich stronach.

Nad górną częścią stopy, jeszcze więcej otworów wentylacyjnych zostało wciśniętych w białą część języka, która ma sznurowadła wiążące się nad nim w tym samym jasnym odcieniu. Karminowa osłona sznurowadeł z wplecionym czarnym Jumpmanem chroni górną część sznurówek, a na samej górze znajduje się przełącznik, który zabezpiecza je na miejscu. Ten ostatni element jest również w kolorze karminowym, z kolejnym czarnym Jumpmanem nadrukowanym na nim. Tuż za nim górna część języka pojawia się w kolorze czarnym, a jego powierzchnia jest oznaczona dwoma dużymi, kwadratowymi otworami poniżej wytłoczonego tekstu Air Jordan. Wewnątrz but jest prawie całkowicie czarny, z wyjątkiem kolejnej sylwetki Jumpmana, tym razem nadrukowanej w kolorze białym na wkładce.

Wewnętrzna wyściółka buta rozlewa się nieco ponad górną linię, tworząc małą czarną zakładkę u góry pięty. Nad nią znajduje się czarna zakładka z wytłoczonym paskiem Carmine. Środek białej nakładki na piętę poniżej jest ozdobiony ostatnim z logo Jumpman buta, tym wykonanym w jaskrawoczerwonym hafcie. Pod nim znajduje się słowo "Air" w tym samym karminowym kolorze, tym samym zamykając ten uderzający model Air Jordan 6 z ostatecznym odważnym kontrastem.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 6
  • Kod stylu 384664-160

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód