SPORTSHOWROOM

Jordan 5 Retro x Supreme

"Desert Camo"

824371-201

Jordan 5 Retro x Supreme 824371-201 01
Jordan 5 Retro x Supreme 824371-201 02
Jordan 5 Retro x Supreme 824371-201 03
Jordan 5 Retro x Supreme 824371-201 04

Przejdź do

  • Nike

Ten kolaboracyjny projekt Jordan 5 Retro x Supreme prezentuje wiele unikalnych detali marki wraz z dynamicznymi dekoracjami, aby stworzyć całkowicie atrakcyjny sneaker. Jego gumowa podeszwa zewnętrzna zaczyna się od dość neutralnych odcieni bieli na półprzezroczystych sekcjach przyczepności w jodełkę pod piętą i przednią częścią stopy oraz czerni na nieprzezroczystym obszarze pod łukiem i na czubku palca. Jednakże, podczas gdy napis Jordan został wytłoczony w czarnym obszarze bez zmiany tonu, częściowo przezroczysta powierzchnia przedniej części stopy ujawnia jasne ogniste czerwone logo Jumpman i Supreme za mętną gumową powłoką.

Czarny motyw z solidnych części podeszwy zewnętrznej jest kontynuowany w poliuretanowej podeszwie środkowej, omiatając prawie cały jej obwód, z wyjątkiem żywych kolorowych zębów rekina na bocznym boku i pojedynczego zęba na środkowej stronie. Są one dostępne w kolorze ognistej czerwieni i zostały nakrapiane białymi plamami, co zapewnia uderzającą estetykę. W międzyczasie przezroczyste okienka po obu stronach pięty zapewniają widok na amortyzację Air, która zapewnia użytkownikowi najwyższy poziom komfortu.

Przechodząc do cholewki, do gry wchodzą kolory ziemi, ponieważ płócienne panele są pokryte Desert Camo w odcieniach beżu i brązu, z białymi i czarnymi plamami na górze. Szczególne rozmieszczenie tych grafik i kolorów jest inne na każdym bucie, dzięki czemu doświadczenie posiadania pary jest wyjątkowe dla każdego użytkownika. Dotyczy to błotnika na palcach, podkładu w przedniej części stopy, paneli ćwiartkowych, falistego zapiętka i kołnierza. Wybrzuszenia wystają ponad każdą kostkę, zapewniając tam doskonałą ochronę, a środkowa strona kołnierza unosi się wyżej niż boczna, skuteczniej dopasowując się do kształtu kostki.

Na ścianach bocznych półprzezroczysta biała siateczka zapewnia butom oddychalność, jednocześnie odsłaniając ponadwymiarowy czarny branding Supreme na warstwie za nią. Kolejna część tej siateczki pojawia się nad górną częścią stopy, gdzie tworzy spód języka. W międzyczasie jego górna połowa jest pokryta odblaskowym srebrnym materiałem z czarnym Jumpmanem umieszczonym pośrodku, który ma puszysty kontur, aby wizualnie wyróżniać się z powierzchni. Czarne sznurowadła wiążą się pod nim przez czarne kawałki TPU osadzone w ćwierć panelach i przedniej części kołnierza. W górnej części przechodzą przez blokadę sznurowadeł składającą się z przełącznika Fire Red i przezroczystej plastikowej obudowy, która zapewnia bezpieczne zablokowanie stopy.

Wnętrze buta jest pokryte czarnym miękkim materiałem, który działa jak miękki koc wokół stopy. Obejmuje to tylną część języka, w którą wpleciono dwie naszywki w kolorze ognistej czerwieni, z których jedna wyświetla tekst Air Jordan w kolorze białym, a druga napis Supreme. Wkładka ma również podwójny branding, tym razem w postaci białego Jumpmana i słynnego logo Supreme. Wracając na zewnątrz, zwykły haft 23 na bocznym zapiętku został zastąpiony numerem 94 jako odniesienie do roku założenia Supreme. Cyfry zostały wszyte w płótno w kolorze czarnym z białym spodem, nadając im urzekający wygląd 3D. Następnie ostatnie logo Jumpman kończy wszystko na środku pięty, gdzie zostało kunsztownie wyhaftowane czarną nicią.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 5
  • Kod stylu 824371-201

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód