SPORTSHOWROOM

Jordan 5 Retro

"Dark Concord"

DD0587-141

Jordan 5 Retro DD0587-141 01
Jordan 5 Retro DD0587-141 02
Jordan 5 Retro DD0587-141 03
Jordan 5 Retro DD0587-141 04

Przejdź do

  • Nike

Ten stylowy model Jordan 5 Retro to klasyczne połączenie czerni i bieli w większości projektu, a iskierki bogatego fioletu nadają mu królewski wygląd. Pierwszy z nich pojawia się pod stopą w postaci dużego Jumpmana widocznego za półprzezroczystą częścią podeszwy zewnętrznej, która znajduje się poniżej przedniej części stopy. Kolejna taka sekcja, o tej samej pochmurnej białej karnacji i jodełkowym wzorze przyczepności, została umieszczona pod piętą, ale solidne kawałki czarnej gumy wypełniają środek stopy i palców. Ten ostatni owija się wokół przedniej części palca, a pierwszy ma wytłoczony tekst Jordan, z dwoma podłużnymi podkładkami po obu stronach, aby zapewnić dalszą przyczepność użytkownikowi. Powyżej znajduje się czarna podeszwa środkowa wykonana z wytrzymałego poliuretanu, którego falista górna krawędź tworzy ciekawą estetykę wokół obwodu buta. Jest to dodatkowo wzmocnione przezroczystym okienkiem w pięcie, które eksponuje amortyzację Air, oraz kolczastymi formacjami Dark Concord poruszającymi się tam iz powrotem po bocznej stronie tuż za przednią częścią stopy. Pojedynczy trójkątny kolec w tym samym głębokim odcieniu fioletu zapewnia dodatkowy kontrast po stronie przyśrodkowej, uzupełniając dynamiczną podeszwę buta.

W międzyczasie cholewka została wykonana z gładkiej białej skóry, która kształtuje zarówno warstwę podstawową nachyloną w poprzek przedniej części stopy i rozciągającą się w górę kołnierza, jak i panele ułożone na niej. Składają się one z osłony palców, zapiętka z ekscentrycznie zakrzywionymi krawędziami i ćwierć panelu po obu stronach języka. Ostatni ma strukturę wentylacyjną z białym półprzezroczystym wykończeniem podobnym do podeszwy zewnętrznej. Powtarza się to w górnej części stopy pod białymi sznurowadłami, które są utrzymywane na miejscu przez białe panele TPU zarówno w ćwiartce, jak i kołnierzu. Każdy z nich ma cztery oczka na sznurówki, a zapięcie wykonane z mieszanki przezroczystego i ciemnego plastiku Concord zapobiega ich poluzowaniu.

Wewnątrz buta wyściółka, wkładka i tył języka są pokryte pluszowym materiałem Dark Concord, aby zapewnić miękki komfort wokół stopy. Biały Jumpman zdobi wkładkę, a biała naszywka z wplecionym tekstem Dark Concord Air Jordan znajduje się na spodzie języka. Po zewnętrznej stronie kołnierz wybrzusza się na zewnątrz z każdej strony, przy czym środkowy bok unosi się wyżej niż boczny, ale oba tworzą ochronną formację wokół kostek. W innych miejscach przód języka jest pokryty odblaskowym srebrnym materiałem, a na jego środku wyhaftowano odważnego fioletowego Jumpmana. Kolejne z tych logo przeskakuje następnie przez piętę, dopełniając w ten sposób te Air Jordan 5 żywym błyskiem Dark Concord.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 5
  • Kod stylu DD0587-141

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód