SPORTSHOWROOM

Jordan 4 x Off-White™

"Sail"

CV9388-100

Jordan 4 x Off-White™ CV9388-100 01
Jordan 4 x Off-White™ CV9388-100 02
Jordan 4 x Off-White™ CV9388-100 03
Jordan 4 x Off-White™ CV9388-100 04

Przejdź do

  • Nike

Ten sneaker Jordan 4 x Off-White™ został przerobiony przez luksusową markę modową Virgila Abloha, aby stworzyć bardzo pożądany projekt pełen gładkich odcieni, takich jak Sail i Muslin. Oprócz tego został pokryty kuszącymi kreatywnymi akcentami, w tym po bocznej stronie beżowej podeszwy środkowej, gdzie słowo "Air" zostało wydrukowane charakterystyczną czarną czcionką Helvetica Abloha. Tuż poniżej, pośród niewielkiej części bieli, znajduje się okienko, które pozwala użytkownikowi zobaczyć amortyzację Air wewnątrz pięty. Podczas gdy zapewnia to komfort, podeszwa zewnętrzna wykorzystuje wzory przyczepności w jodełkę wraz z węzłami w kształcie gwiazdy na palcach, aby zapewnić przyczepność na całej powierzchni. Półprzezroczyste i białawe sekcje pod przednią częścią stopy dodają alternatywnego wyglądu, podobnie jak biały element pod łukiem stopy, którego środek zdobi branding Nike.

Półprzezroczyste części podeszwy zewnętrznej rozciągają się wokół palców i bocznego boku, tuż nad którym widać błotnik w przedniej części stopy. Jest on w podobnym odcieniu beżu i jest wykonany z ochronnego materiału syntetycznego z delikatnym wzorem siatki na jego powierzchni. Nieco bardziej kremowy odcień wypełnia skórzaną nakładkę, która sięga od palców wzdłuż boków aż do pięty. Po obu stronach tylnej części, trójkątne kawałki TPU wyłaniają się z tego panelu nad podwójną linią szwów. Każdy z nich łączy się z klatką na sznurówki w kształcie wachlarza, która z kolei mieści sznurówki w górnej części płaskiego beżowego języka. Sznurówki te następnie przechodzą przez oczka skórzanej muszli ocznej, zanim kolejna klatka na sznurowadła zabezpieczy je na dole. Tuż poniżej znajduje się szeroka biała siatka, z podobnymi plamami tego materiału również na ćwiartce, z których środkowa częściowo zasłania więcej tekstu Helvetica w kolorze czarnym.

Duża kwadratowa metka została wszyta w górnej części języka, a jej pochmurna powierzchnia zawiera ciemnoszare Jumpmany i słowo "Flight". Wewnątrz but jest pokryty dalszymi odcieniami bieli, a na wkładce znajduje się pogrubiony czarny napis Nike Air. Górna linia kołnierza ma nieco odsłonięty wygląd z niedokończonymi szwami, co jest zgodne z preferencjami Abloha dotyczącymi zdekonstruowanego projektu. Tymczasem duża zakładka na piętę wnosi kolejny przezroczysty aspekt do buta, a jej półprzezroczysta powierzchnia ma wytłoczony napis Nike Air i swoosh. Napis Air Jordan został naszyty w kolorze czarnym na spodniej stronie języka, a kremowe zapięcie na suwak dopełnia gwiezdny wygląd tej klasycznej współpracy Off-White™.

  • Płeć Kobiety
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 4
  • Kod stylu CV9388-100

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód