SPORTSHOWROOM

Jordan 4 Retro x Travis Scott ‘Cactus Jack’

"University Blue"

308497-406

Jordan 4 Retro x Travis Scott ‘Cactus Jack’ 308497-406 01
Jordan 4 Retro x Travis Scott ‘Cactus Jack’ 308497-406 02
Jordan 4 Retro x Travis Scott ‘Cactus Jack’ 308497-406 03
Jordan 4 Retro x Travis Scott ‘Cactus Jack’ 308497-406 04

Przejdź do

  • Nike

Stylowa paleta kolorów tej kolaboracji Jordan 4 Retro x Travis Scott "Cactus Jack" została zainspirowana Houston Oilers - byłą drużyną futbolu amerykańskiego z rodzinnego miasta Scotta. W związku z tym cholewka składa się z University Blue Durabuck, wysokiej jakości skóry tworzącej eyestay, panelu sięgającego od przedniej części stopy do pięty, kołnierza i nakładki, która owija się wokół palców. Kolejną warstwę University Blue można zobaczyć wzdłuż górnej części podeszwy środkowej, która zawiera również białe i czarne kawałki poliuretanu. Kieszeń Nike Air jest widoczna w białej części pod piętą, zapewniając miękki komfort pod stopami.

Tymczasem w poprzek podeszwy zewnętrznej znajdują się czarno-białe obszary wypełnione jodełkowymi wzorami przyczepności ułożonymi w różnych kierunkach. Są od tego dwa wyjątki: gładki biały segment pod piętą i śródstopiem, który sam ma wytłoczony Jumpman Varsity Red na środku, oraz czarna osłona palców, której powierzchnia zawiera serię węzłów w kształcie gwiazdy.

Wracając do cholewki, kilka czarnych akcentów można znaleźć na górze i pięcie stopy. Pierwszym z nich jest siateczka, która pojawia się na każdym boku, tuż za sznurowadłami i ponownie pod nimi. Drugi to same sznurowadła, a trzeci to klatki TPU, które mieszczą je na każdym końcu oczodołu. Charakteryzują się one dynamicznym efektem rozprysku farby z plamkami University Blue, podobnie jak trójkątne skrzydła wspierające ściany boczne. Czarny panel pięty ma dokładnie tę samą grafikę na zewnątrz i ma wytłoczone niedopasowane ozdoby w kolorze Varsity Red - Jumpman na prawej stopie i logo Cactus Jack na lewej.

Bogaty bordowy odcień Varsity Red jest kontynuowany po wewnętrznej stronie buta, gdzie pokrywa wewnętrzne ściany i wkładkę. Większe plamki University Blue są usiane na tym ostatnim elemencie wraz z białym Jumpmanem po lewej stronie i kolejnym logo Cactus Jack po prawej stronie w kolorze czarnym. Duża kwadratowa naszywka została wszyta w górnej części języka, ponownie w jasnoniebieskich odcieniach. Wyhaftowany na nim jest ostatni Jumpman nad słowem "Flight", oba wykonane ze srebrzystoszarej nici, która nadaje przyjemny połysk górnej części stopy, kończąc w ten sposób tę klasyczną wersję klasycznej sylwetki.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 4
  • Kod stylu 308497-406

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód