SPORTSHOWROOM

Jordan 4 Retro x A Ma Maniére

"Violet Ore"

DV6773-220

Jordan 4 Retro x A Ma Maniére DV6773-220 01
Jordan 4 Retro x A Ma Maniére DV6773-220 02
Jordan 4 Retro x A Ma Maniére DV6773-220 03
Jordan 4 Retro x A Ma Maniére DV6773-220 04

Przejdź do

  • Nike

Mieszanka bogatych odcieni, które można znaleźć w tej kolaboracji Jordan 4 Retro x A Ma Maniére, sprawia, że sneaker jest pełen wyrafinowania i stylu. Cały but opiera się na stabilnej podeszwie zewnętrznej, której wielokierunkowe wzory przyczepności w jodełkę zapewniają doskonałą przyczepność. Ta cecha zaczyna również ustanawiać równowagę tonalną projektu, po pierwsze z kremowym odcieniem Muslin w przedniej części stopy i poniżej łuku, który przywołuje retro wibracje. Następnie Burgundy Crush dodaje eleganckiego akcentu na czubku palców, wokół pięty i na logo Nike w gładkim środku podeszwy zewnętrznej.

Tymczasem podeszwa środkowa jest w bardziej muślinowych odcieniach, a jej pięta jest oznaczona widocznym okienkiem po każdej stronie, które pokazuje sprężystą technologię Air. Zapewnia to użytkownikowi wysokiej jakości komfort, a czarna warstwa biegnąca wokół pięty i wzdłuż każdego boku pomaga chronić cholewkę przed rozpryskami błota i brudu. Sama cholewka wykonana jest z gładkiego nubuku w stonowanym odcieniu fioletu znanym jako Violet Ore. Wypełnia on wszystko, od nakładki w przedniej części stopy po kołnierz, nadając butom klasyczny wygląd.

Siateczkę można zobaczyć po obu stronach ćwiartki, a także na dole sznurówek, które są w kolorze Violet Ore. Przechodzą one przez klatki z TPU na każdym końcu sznurowadeł, które zostały ozdobione tym samym delikatnym fioletem. Dwa górne zostały połączone ze skrzydłami strukturalnymi po obu stronach pięty, ponownie w kolorze Violet Ore, a ich geometryczny kształt zapewnia dodatkowe wsparcie.

Wewnątrz buta luksusowa pikowana wyściółka pokrywa ściany i wkładkę, zapewniając przytulne uczucie wokół stopy. Biała naszywka A Ma Maniére znajduje się na wkładce, na której widoczny jest mały Jumpman i podpis Michaela Jordana. Pikowany materiał pojawia się również z tyłu języka, a jego górną część zdobi kwadratowa etykieta Violet Ore, lewa zawiera subtelne logo A Ma Maniére, prawa sylwetkę Jumpmana, a obie z napisem "Flight" w kolorze białym.

Z tyłu buta czarny profilowany panel pięty został umieszczony w nakładce Violet Ore, która zakrzywia się w kierunku podeszwy środkowej. Marka Nike Air jest wytłoczona na środku w kolorze średniego popiołu, tworząc niewielką zmianę tonacji. Powyżej znajduje się czarny ściągacz w tym samym kształcie wachlarza, co klatki na sznurowadła, ale z wytłoczonymi elementami w miejscu, w którym powinny znajdować się otwory. Po drugiej stronie tych zakładek znajduje się inspirujący cytat samego Michaela Jordana - prawy brzmi "Nie chodzi o buty...", a lewy "Chodzi o to, dokąd zmierzasz". Zdanie uzupełnia podpis legendarnego gracza. Ostatnim atrakcyjnym detalem buta jest mały chromowany kołek na bocznej krawędzi, który został wytrawiony logo A Ma Maniére, dopełniając w ten sposób tę wyjątkową parę sneakersów.

  • Płeć Mezczyzni / Kobiety
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 4
  • Kod stylu DV6773-220

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód