SPORTSHOWROOM

Jordan 4 Retro

"White Oreo"

CT8527-100

Jordan 4 Retro CT8527-100 01
Jordan 4 Retro CT8527-100 02
Jordan 4 Retro CT8527-100 03
Jordan 4 Retro CT8527-100 04

Przejdź do

  • Nike

Eleganckie odcienie łączą się z praktycznymi efektami w tych butach Jordan 4 Retro, tworząc projekt, który jest zarówno stylowy, jak i funkcjonalny. Zaczynając pod stopą, biała podeszwa zewnętrzna została podzielona na różne sekcje zawierające wzór przyczepności w jodełkę ułożony w różnych kierunkach, aby zapewnić wysoki poziom przyczepności na całej powierzchni. Pośrodku znajduje się ognistoczerwony Jumpman, a jego palce są zwieńczone liniami gwiazd Neutral Grey. Powyżej, poliuretanowa podeszwa środkowa jest biała przy palcach, zanim jej główna część pojawi się w bardziej neutralnych odcieniach szarości. Ten ostatni element jest wypełniony czarnymi plamkami, tworząc przyciągającą wzrok estetykę, która przyniosła butowi przydomek White Oreo. Na jego powierzchni umieszczono przezroczyste okienko, które zapewnia użytkownikowi widok na sprężystą poduszkę powietrzną wewnątrz.

W międzyczasie cholewka jest zbudowana z gładkiej białej skóry, którą można zobaczyć w nakładce, która owija się wokół przedniej części stopy, a także na panelu, który biegnie od palców, przez śródstopie, aż do pięty. Tutaj opada w kierunku cienkiego szwu pośrodku pięty, pozostawiając miejsce na przesadny panel pięty. Neutralny szary Jumpman wyróżnia się na nim, misternie szyta linia nici omijająca jego krawędź nadaje logo bardziej atrakcyjną definicję, a nad nim znajduje się zakładka na piętę w kształcie wachlarza.

Wokół ćwierć paneli i z przodu sznurówek znajduje się zestaw białych siatek, a pomiędzy nimi widoczne są neutralne szare klatki na sznurówki, z których każda jest nakrapiana czarnymi plamkami, podobnie jak podeszwa środkowa. Po każdej stronie znajdują się dwie klatki, z których jedna zabezpiecza dolną część białych sznurówek, a druga utrzymuje górną część na miejscu. Z tyłu tej ostatniej po każdej stronie znajduje się trójkątny kawałek TPU, który zapewnia sneakerowi dodatkowe wsparcie strukturalne.

Nad górną częścią stopy znajduje się biały język ozdobiony ognistoczerwonym Jumpmanem, podczas gdy tył tego bufiastego elementu jest wykonany z aksamitnego materiału w kolejnych odcieniach szarości. Ta sama wyściółka pojawia się wokół wewnętrznej wyściółki buta, zanim ostatni błysk koloru rozbłyśnie z białej wkładki w postaci ostatniego ognistoczerwonego Jumpmana.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 4
  • Kod stylu CT8527-100

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód