SPORTSHOWROOM

Jordan 4 Retro

"Thunder"

DH6927-017

Jordan 4 Retro DH6927-017 01
Jordan 4 Retro DH6927-017 02
Jordan 4 Retro DH6927-017 03
Jordan 4 Retro DH6927-017 04

Przejdź do

  • Nike

Ten Jordan 4 Retro przywraca bardzo pożądaną kolorystykę znaną jako Thunder, której uderzające kontrasty sprawiają, że jest to przyciągający wzrok sneaker. Posiada masywną podeszwę, której czarna podeszwa zewnętrzna ma różne sekcje zawierające jodełkowe wzory przyczepności, z których każda jest zorientowana w innym kierunku, aby zapewnić wysokiej jakości przyczepność pod stopami. Poniżej przedniej części stopy część podeszwy zewnętrznej ma odcień Tour Yellow, tworząc mocne zestawienie z otaczającym ją ciemniejszym odcieniem, podczas gdy biały Jumpman dodaje kolejną subtelniejszą zmianę odcienia w środku podeszwy zewnętrznej. Efekt ten rozciąga się na podeszwę środkową, która jest czarna głównie wokół palców i bocznych boków, z silniejszą obecnością Tour Yellow na pięcie i wzdłuż środkowej strony. Jednostka Air jest widoczna przez przezroczyste okienko w pięcie podeszwy środkowej, dzięki czemu ten sprężysty element można oglądać z zewnątrz.

Cholewka jest w dużej mierze wykonana z gładkiego czarnego nubuku, nadając jej niewidzialny wygląd i luksusowy charakter. Materiał ten tworzy panele wokół przedniej części stopy, w warstwie przez środek buta, wokół kołnierza i w poprzek ćwiartki. Ta ostatnia sekcja ma obszary Tour Yellow osadzone za szeroką czarną siateczką - struktury, które pomagają przewietrzyć stopę. Pomiędzy nimi można znaleźć więcej przebłysków koloru, ponieważ klatki na sznurowadła Tour Yellow znajdują się u góry iu dołu podnoska. Zawierają one wachlarze oczek do mocowania czarnych sznurowadeł, a górne z każdej strony łączą się z czarnymi trójkątnymi skrzydłami, które zapewniają strukturę, gdy sięgają w dół ścian bocznych.

Kolejny uformowany kawałek czarnego materiału został umieszczony w szczelinie pozostawionej przez nakładkę, która zakrzywia się nisko wokół pięty, jej górny koniec ma kształt zakładki, a na środku znajduje się białe logo Jumpman. Ta charakterystyczna czarno-biała konfiguracja powtarza się na wkładce, która jest otoczona czarnymi wyściełanymi ściankami wewnętrznymi, które sięgają aż do opuchniętego języka. Odwrotna strona tego ostatniego elementu jest pokryta kolorem Tour Yellow i ma naszytą naszywkę Air Jordan. Tymczasem czarny wierzch jest ozdobiony dużą kwadratową etykietą, która wyświetla ostatnią białą sylwetkę Jumpmana nad słowem "Flight" w końcowej kresce Tour Yellow, aby zakończyć tę poszukiwaną kolorystykę.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 4
  • Kod stylu DH6927-017

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód