SPORTSHOWROOM

Jordan 4 Retro

"Royalty"

308497-032

Jordan 4 Retro 308497-032 01
Jordan 4 Retro 308497-032 02
Jordan 4 Retro 308497-032 03
Jordan 4 Retro 308497-032 04

Przejdź do

  • Nike

Czarno-biała cholewka tego modelu Jordan 4 Retro została ożywiona przez zastosowanie charakterystycznych złotych efektów, aby zapewnić silne poczucie ekskluzywności. Proste, ale stylowe kolory można znaleźć na gumowej podeszwie zewnętrznej, której wielokierunkowe panele z bieżnikiem w jodełkę zapewniają użytkownikowi przyczepność we wszystkich kierunkach. W pięcie i poniżej przedniej części stopy pojawiają się one w odważnym czarnym odcieniu, z tym samym kolorem na ozdobach w kształcie gwiazdy na podnosku. W międzyczasie biel wypełnia środkową część stopy, w tym gładką część poniżej łuku stopy, która ma końcową kreskę czerni na Jumpmanie pośrodku. Dzięki tej funkcji wspierającej pewny krok, podeszwa środkowa koncentruje się na komforcie dzięki zastosowaniu amortyzacji Air. Widać to przez przezroczyste okno w białej warstwie podeszwy środkowej poniżej pięty, która rozciąga się również wzdłuż boków i wokół palców. Powyżej znajduje się druga warstwa w kolorze czarnym, odzwierciedlając w ten sposób kontrastową kolorystykę podeszwy zewnętrznej.

Podczas gdy podeszwa środkowa nosi ostatni ślad bieli, który można znaleźć w tym sneakerze, czerń powraca jako najbardziej widoczny kolor na cholewce. Pokrywa elegancki zamsz, który tworzy warstwy w przedniej części stopy, środek buta od pięty do palców, ćwierć panel i kołnierz. Zastosowanie tego materiału nadaje tym AJ4 prawdziwie luksusowy wygląd, który w połączeniu z bogatymi złotymi detalami wyjaśnia ich przydomek - Royalty. Pierwszy z tych olśniewających efektów pojawia się na górze i na dole zauszników w postaci koronkowych klatek w kolorze Metallic Gold. Każdy z nich ma kształt wachlarza z dziewięcioma oczkami, aby umożliwić różne opcje stylizacji czarnych sznurowadeł buta, a tylne są połączone z czarnymi trójkątnymi skrzydłami, które wzmacniają jego integralność strukturalną. Wśród tych elementów na ćwierć panelu znajdują się trzy obszary czarnej siatki, które ułatwiają wentylację górnej części stopy, zapewniając jednocześnie urzekającą estetykę.

Wykorzystanie czarnego zamszu jest kontynuowane na języku, na którym znajduje się czarna tkana metka z metalicznym złotym Jumpmanem artystycznie wyhaftowanym wraz z tekstem Flight w tej samej złotej nici. Bardziej eleganckie czarne cieniowanie wypełnia wnętrze buta, gdzie pokrywa wszystko oprócz złotego logo Jumpman. W międzyczasie, z powrotem na zewnątrz, uformowany panel pięty został umieszczony pomiędzy warstwami zamszu, aby nadać tylnej części stopy dużo charakteru. Podobnie jak większość sneakersów, jest on czarny i został ukształtowany w wentylator, który pasuje do formowanych oczek, z wyjątkiem tego, że tam, gdzie są otwory, ma wytłoczone kostki, dzięki czemu jest wygodną zakładką do łatwego zakładania buta. Poniżej znajduje się ostatni krzykliwy element - metaliczny złoty Jumpman, który dopełnia ten królewski sneaker Air Jordan.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 4
  • Kod stylu 308497-032

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód