SPORTSHOWROOM

Jordan 4 Retro OG

"White Cement"

840606-192

Jordan 4 Retro OG 840606-192 01
Jordan 4 Retro OG 840606-192 02
Jordan 4 Retro OG 840606-192 03
Jordan 4 Retro OG 840606-192 04

Przejdź do

  • Nike

Kolorystyka w większości w odcieniach szarości zdobiąca ten model Jordan 4 Retro OG nadaje mu stylowy wygląd wraz z przydomkiem White Cement. Podeszwa zewnętrzna łączy w sobie wszystkie cztery odcienie, które można znaleźć w całym bucie, z czernią na przedniej połowie, Tech Grey wokół pięty i palców, bielą przez środek i płonącą ognistą czerwienią poniżej przedniej części stopy i na napisie Nike pod łukiem. Cały ten wielokolorowy element jest utrzymywany przez linie przyczepności w jodełkę, które zostały zorientowane w różnych kierunkach, aby zapewnić wszechstronną przyczepność.

Czarna część podeszwy zewnętrznej rozciąga się wokół palców i bocznych boków, tworząc część podeszwy środkowej. Tymczasem jej tylna część jest biała, a przezroczyste okienko odsłania jednostkę Air wewnątrz. Na wierzchu znajduje się pas materiału Tech Grey, który został posypany czarnymi plamkami, tworząc niecodzienną estetykę. Ten sam efekt pojawia się na dużym panelu pięty i trójkątnych skrzydłach, które zapewniają wsparcie strukturalne na bokach. Te ostatnie elementy są przymocowane do czarnych kawałków TPU, które zawierają kilka oczek do mocowania białych sznurowadeł w górnej części sznurowadeł. Reszta oczek przechodzi w dół przez białą skórę cholewki, zanim ostatnie z nich znajdą się w kolejnej czarnej klatce z TPU.

Główne segmenty cholewki są wykonane z gładkiej skóry w nieskazitelnym odcieniu bieli, a trzy obszary siatki pojawiają się wokół ćwierć panelu, ułatwiając w ten sposób wentylację wokół stopy. Wewnątrz buta rozmyta biała wewnętrzna wyściółka tworzy atrakcyjny kontrast z czarną wkładką i spodem języka. Błysk ognistej czerwieni prześwituje z ciemnej powierzchni pierwszego z nich na brandingu Nike Air, podczas gdy biała naszywka z ognistoczerwonym napisem Air Jordan zdobi drugi. Więcej napisów Nike Air zostało wytłoczonych na panelu pięty w kolorze czarnym, a biała metka Jordan Flight wszyta w język zawiera ognistoczerwonego Jumpmana, aby zakończyć sneaker z kolorowym rozkwitem.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 4
  • Kod stylu 840606-192

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód