SPORTSHOWROOM

Jordan 4 Retro OG

"Fire Red"

DC7770-160

Jordan 4 Retro OG DC7770-160 01
Jordan 4 Retro OG DC7770-160 02
Jordan 4 Retro OG DC7770-160 03
Jordan 4 Retro OG DC7770-160 04

Przejdź do

  • Nike

Urzekające odcienie tego modelu Jordan 4 Retro OG są oparte na pierwszej drużynie NBA Jordana, Chicago Bulls. Nadaje mu to klasyczny wygląd, a jego znajome cechy tworzą popularną estetykę Jordan 4. Zaczynając pod stopą, podeszwa zewnętrzna ma podnosek Tech Grey wypełniony wytłoczonymi gwiazdami, który spoczywa na wyspie bieli poniżej przedniej części stopy. Wokół boków i tyłu tego kawałka gumy znajduje się jasna sekcja Fire Red z podobnymi wzorami trakcji w jodełkę, które zostały zorientowane inaczej, aby zapewnić wielokierunkową przyczepność. Ten radosny odcień jest kontynuowany w śródstopiu, gdzie owija się wokół kolejnej sekcji bieli, tej gładkiej i z ognistoczerwonym brandingiem Nike pośrodku. Pod piętą powraca Tech Grey, ponownie z wcięciami w jodełkę, aby zapewnić kompleksową stabilność.

Podobna tonalnie, ale materiałowo inna podeszwa środkowa łączy ognistą czerwień wokół palców i bocznej strony z elegancką białą warstwą, która otacza piętę i rozciąga się w dół środkowego boku. Widoczny Air wyróżnia się poniżej pięty, tworząc przyciągający wzrok efekt, jednocześnie zapewniając użytkownikowi duży komfort. Ostatnim aspektem podeszwy środkowej jest pas czarnego poliuretanu, który rozciąga się do tyłu od ognistoczerwonej części przedniej części stopy, sięgając wokół pięty, zatrzymując się tylko na chwilę, aby zrobić miejsce na część tej żywej czerwieni na bocznej ścianie bocznej.

Tymczasem cholewka w dużej mierze składa się z eleganckiej białej skóry. Materiał ten zajmuje nakładkę w przedniej części stopy, panel obejmujący palce, boki i piętę, a na koniec ćwierć panel, który sam rozciąga się do kołnierza. Z tyłu buta wspomniany panel ustępuje miejsca dużemu czarnemu panelowi na pięcie, z podwójną linią szwów graniczącą z tym pierwszym, gdy zakrzywia się w dół od kołnierza. Ognistoczerwony napis Nike Air został odważnie wytłoczony na środku pięty, a wygodny ściągacz unosi się nad nim.

Białe sznurowadła są mocno trzymane na miejscu przez cztery klatki w kształcie wachlarza z otworami i zabarwione na jaskrawoczerwony kolor, podobnie jak niektóre inne elementy buta. Górna część po obu stronach kołnierza została przymocowana do czarnej trójkątnej ozdoby, która łączy się ze skórzanym panelem na boku, zapewniając solidność strukturalną. Okrągłe obszary białej siateczki na czarnym tle można zobaczyć za nimi i ponownie na dole podnoska. Ta ostatnia część przesuwa się wzdłuż górnej części stopy, zanim przejdzie w biały język na jej szczycie.

Wewnątrz but zmienia kolor z ognistoczerwonego na wyściełanych ściankach wewnętrznych na czarny na wkładce. Na tym ostatnim elemencie pojawia się zestaw brandingu Nike Air w bardziej płonących odcieniach czerwieni, a ten sam odcień pojawia się ponownie z tyłu języka. Tutaj znajduje się biała naszywka z wplecionym napisem Air Jordan, a kolejna etykieta dopełnia wygląd z przodu języka. Jego biała powierzchnia zawiera zarówno ognistoczerwone logo Jumpman, jak i słowo "Flight" napisane w kolorze czarnym, co stanowi stylowe wykończenie tego efektownego sneakera.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 4
  • Kod stylu DC7770-160

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód