SPORTSHOWROOM

Jordan 4 Retro

"Military Black"

DH6927-111

Jordan 4 Retro DH6927-111 01
Jordan 4 Retro DH6927-111 02
Jordan 4 Retro DH6927-111 03
Jordan 4 Retro DH6927-111 04

Przejdź do

  • Nike

Ten model Jordan 4 Retro został nazwany Military Black, co wskazuje na jego związek z ulubionym wydaniem fanów z późnych lat 80-tych. Podobna kolorystyka, ta nowa wersja ma wyrafinowany wygląd, który przypomina jej odpowiednik, ale mocne czarne akcenty wyróżniają ją. Niektóre z nich pojawiają się na podeszwie zewnętrznej w jodełkę, która ma neutralną szarą piętę, białą przednią połowę i dwie czarne sekcje, jedną poniżej przedniej części stopy, a drugą pośrodku. Pośrodku tego ostatniego elementu znajduje się biały Jumpman, a neutralnie szary nosek z wytłoczonymi liniami gwiazd uzupełnia przyczepny fundament buta.

Wygodę i przyczepność zapewnia amortyzowana biała podeszwa środkowa wypełniona puszystym powietrzem Nike Air. Jest ona widoczna przez okienko w pięcie, nad którym znajduje się czarny błotnik, który zapewnia ochronę gładkiej białej skóry cholewki. Neutralny szary zamsz obejmuje palce i rozciąga się do śródstopia, gdzie biała podeszwa środkowa zakrzywia się w górę, dzieląc czarny błotnik po bocznej stronie. Białe siatkowe sekcje znajdują się nad czarnym materiałem w ćwiartce i nad górną częścią stopy tuż za palcami, a czarne klatki na sznurowadła z TPU na dole i na górze białego oczodołu utrzymują sznurowadła na miejscu. Najwyższe klatki łączą się z kawałkami plastiku Neutral Grey, które z kolei wychodzą ze skórzanego panelu na bokach, zapewniając butowi ogromne wsparcie strukturalne.

Na szczycie stopy znajduje się wyściełany biały język z naszytą kwadratową naszywką. Ten element jest również biały, dzięki czemu czarna sylwetka Jumpmana wydaje się wyskakiwać z jego powierzchni. Z tyłu buta skórzane panele sięgające od boków zakrzywiają się w dół, aby pozostawić miejsce na odważną czarną zakładkę pokrywającą większość pięty. Jej górna część przypomina klatki na sznurówki z TPU, ale z wytłoczonymi kwadratami zamiast otworów, a na jej środku znajduje się kolejny biały Jumpman. Ta sama estetyka została stworzona na wkładce, której czarna powierzchnia ponownie wyświetla słynne logo Jordan Brand w kolorze białym, dopełniając w ten sposób sneakersy atrakcyjnym kontrastem tonalnym.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 4
  • Kod stylu DH6927-111

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód