SPORTSHOWROOM

Jordan 4 Retro

"Frozen Moments"

AQ9129-001

Jordan 4 Retro AQ9129-001 01
Jordan 4 Retro AQ9129-001 02
Jordan 4 Retro AQ9129-001 03
Jordan 4 Retro AQ9129-001 04

Przejdź do

  • Nike

Ten sneaker Jordan 4 Retro został nazwany Frozen Moments w nawiązaniu do kultowej reklamy z 1996 roku, w której legendarny koszykarz pozostawia obrońców stojących w zachwycie, gdy kozłuje piłkę. Reklama zawiera paletę kolorów w skali szarości, która w pewnym stopniu determinuje odcienie buta, który jest pokryty uroczymi neutralnymi tonami. Neutral Grey rozpoczyna się na palcach i pięcie podeszwy zewnętrznej, pierwsza pokryta jest strukturami w kształcie gwiazdy, a druga liniami przyczepności w jodełkę. Jasna ruda żelaza wypełnia gładką część pośrodku i kolejną sekcję bieżnika w jodełkę, która znajduje się pod przednią częścią stopy. Reszta podeszwy zewnętrznej jest w kolorze Sail, podobnie jak Jumpman, który znajduje się pod łukiem stopy.

W międzyczasie podeszwa środkowa również łączy różne odcienie, najpierw z Sail wokół palców i bocznych boków, a następnie z Light Iron Ore w pozostałej części poliuretanowej konstrukcji. Poduszka powietrzna jest widoczna przez okienko w pięcie, a jej sprężysta struktura zapewnia wysoki poziom komfortu użytkownikowi. Cholewka na przemian ma kolor neutralnej szarości i jasnej rudy żelaza na skórzanej i zamszowej powierzchni. Ten ostatni materiał tworzy główną nakładkę, która rozciąga się od pięty do palców przez środek stopy, podczas gdy gładka skóra została użyta na nakładce przedniej części stopy i panelach kształtujących górną część buta. Oddychająca siateczka pokrywa czarne obszary po obu stronach ćwiartki i na dole beżowego języka, które pomagają wentylować stopę. Pomiędzy tymi sekcjami znajdują się błyszczące klatki na sznurowadła w kolorze Metallic Silver, które nadają butom oszałamiający połysk. Sznurowadła w kolorze żagla przechodzą przez te struktury w kształcie wachlarza na każdym końcu podnoska, a metaliczne srebrne skrzydła strukturalne wzmacniają boki.

Białe odcienie pokrywają wnętrze, zakrywając wszystko oprócz czarnej sylwetki Jumpmana na wkładce. W miękką wyściółkę z tyłu języka wszyta jest naszywka Air Jordan, a po jej drugiej stronie znajduje się metka Jordan Flight z czarnym napisem i białawym Jumpmanem na beżowej powierzchni. Przechodząc do pięty, zamszowe nakładki wyginają się w dół, aby zrobić miejsce na przesadny panel, który został uformowany wokół tylnej części stopy. Jego górna część ma kształt jednej z klatek na sznurowadła, ale z otworami wypełnionymi, aby stworzyć wygodną zakładkę. Następnie logo Jumpman unosi się ze środka w stonowanych odcieniach złamanej bieli, aby dopełnić ten uroczy sneaker.

  • Płeć Kobiety
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 4
  • Kod stylu AQ9129-001

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód