SPORTSHOWROOM

Jordan 4 Retro

"Cool Grey"

308497-007

Jordan 4 Retro 308497-007 01
Jordan 4 Retro 308497-007 02
Jordan 4 Retro 308497-007 03
Jordan 4 Retro 308497-007 04

Przejdź do

  • Nike

Ten model Jordan 4 Retro wyróżnia się wyrafinowanymi odcieniami i klasycznymi detalami, tworząc elegancki sneaker. Zaczyna się od gładkiej nubukowej cholewki w kolorze Cool Grey, która jest zbudowana z warstwowych paneli w przedniej części stopy, przez całą długość buta, wokół kołnierza i nad ćwiartką. Ta ostatnia część zawiera siateczkę, która napowietrza stopę, podczas gdy trójkątne struktury Cool Grey wznoszą się z boków, aby zapewnić dodatkowe wsparcie. Są one przymocowane do klatek na sznurowadła w kolorze Dark Charcoal, które mieszczą sznurowadła w kolorze Cool Grey w górnej części oczodołu, a druga para zapewnia bezpieczeństwo w dolnej części.

Ten sam elegancki odcień szarości pojawia się ponownie na dużym panelu pięty z nubuku, który łączy się w górę w zakładkę w kształcie wachlarza u góry. Na jego środku znajduje się błyszczące chromowane logo Jumpman z delikatną linią szwów dla dodatkowego efektu. Poniżej środkowa nakładka zakrzywia się w dół w kierunku podeszwy środkowej, która składa się z białej części wokół pięty i boków, z czernią na palcach i bocznym boku. Widoczna jednostka Air podkreśla piętę, oferując użytkownikowi wysoki poziom komfortu pod stopami.

Podstawą całego buta jest gumowa podeszwa zewnętrzna z wielokierunkowymi wgłębieniami w jodełkę umieszczonymi na jej powierzchni, aby zapewnić użytkownikowi solidną przyczepność. Większość tego elementu ma kolor Dark Charcoal, ale poniżej łuku stopy znajduje się gładka biała sekcja, której środek jest oznaczony Jumpmanem Varsity Maize. Nakładka na palce jest również biała, a tuż za nią znajduje się kolejny segment ozdobiony jaskrawożółtym odcieniem Varsity Maize.

Wewnątrz buta ponownie pojawia się kolor Dark Charcoal, tym razem pokrywający wewnętrzne ściany i wkładkę, na której znajduje się biały Jumpman. To logo mocno wyróżnia się na ciemnym tle wkładki, podobnie jak naszywka Varsity Maize Air Jordan wszyta w materiał Dark Charcoal pokrywający tył języka. To trio odcieni łączy się po raz ostatni na kwadratowej etykiecie po drugiej stronie języka. Zewnętrzna część buta jest w kolorze Dark Charcoal, napis Flight w kolorze Varsity Maize, a Jumpman w kolorze białym, uzupełniając w ten sposób ten sneaker o urzekającą kolekcję kontrastujących kolorów.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 4
  • Kod stylu 308497-007

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód