SPORTSHOWROOM

Jordan 4 Retro

"Black Cat"

CU1110-010

Jordan 4 Retro CU1110-010 01
Jordan 4 Retro CU1110-010 02
Jordan 4 Retro CU1110-010 03
Jordan 4 Retro CU1110-010 04

Przejdź do

  • Nike

Ten elegancki Jordan 4 Retro ma elegancki, zwinny design, który odzwierciedla jego przydomek, Black Cat - przydomek, który był czule używany w odniesieniu do samego Michaela Jordana w jego wczesnych latach. Sneaker spoczywa na gumowej podeszwie zewnętrznej wyłożonej falistymi liniami przyczepności, które zostały ułożone w różnych kierunkach, aby zapewnić wysoki poziom przyczepności pod stopami. Poniżej łuku znajduje się białe logo Jumpman, które jest pierwszym z wielu, które można znaleźć na bucie, a także jedyną nutą bieli. Czarna podeszwa środkowa zwiększa komfort tego modelu Air Jordan dzięki kieszeni powietrza, którą można zobaczyć przez przezroczyste okienko w pięcie.

Tymczasem cholewka wykonana jest z aksamitnego czarnego nubuku i zamszu, który pokrywa przednią część stopy i ćwierć nakładki, nadając butom wysokiej klasy charakter. Obszary czarnej siateczki nadają intrygującą estetykę bokom, a kolejny element znajduje się tuż pod czarną podeszwą. Klatki TPU zabezpieczają sznurowadła w dwóch miejscach po obu stronach tego ostatniego elementu, utrzymując je mocno nad czarnym językiem. W tym miejscu można znaleźć subtelny kontrast kolorystyczny w postaci jasnografitowego Jumpmana z napisem "Flight" pod nim odręczną czcionką.

Dodatkowe trójkąty TPU wyłaniają się z ćwiartkowych nakładek przed połączeniem z klatkami na sznurowadła, utrzymując w ten sposób różne części buta razem. Nad nimi gładki czarny kołnierz chroni kostkę, a za nimi czarna zakładka na piętę zawiera kolejnego Jumpmana, tym razem wtapiającego się w czarne tło, a jego lekko błyszcząca powierzchnia nadaje mu przyciągający wzrok połysk w świetle. Wewnątrz, ostatnia plama jasnego grafitu zdobi logo Jumpman na czarnej wkładce, zapewniając stylowe wykończenie.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 4
  • Kod stylu CU1110-010

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód