SPORTSHOWROOM

Jordan 3 Retro SP x A Ma Maniére

"Raised by Women"

DH3434-110

Jordan 3 Retro SP x A Ma Maniére DH3434-110 01
Jordan 3 Retro SP x A Ma Maniére DH3434-110 02
Jordan 3 Retro SP x A Ma Maniére DH3434-110 03
Jordan 3 Retro SP x A Ma Maniére DH3434-110 04

Przejdź do

  • Nike

Szlachetne materiały i ziemiste odcienie łączą się w tym modelu Jordan 3 Retro SP x A Ma Maniére, tworząc elegancki sneaker. Stworzony z myślą o kobietach, ale także zaprojektowany tak, aby był atrakcyjny dla mężczyzn, został zaprezentowany w krótkim filmie zatytułowanym Raised by Women, który jest również pseudonimem buta. Film przedstawia różne kobiety wykonujące swoją codzienną pracę, podczas gdy narrator czyta im wiadomość z wyrazami uznania. Podobnie, sneaker został stworzony na cześć kobiet, a szczególną inspiracją była matka właściciela A Ma Maniére, Jamesa Whitnera, która kupiła mu Air Jordan 3, gdy był dzieckiem.

Wiele elementów buta zostało w jakiś sposób zmienionych, ale konstrukcja podeszwy zewnętrznej pozostaje wierna oryginałowi, z tymi samymi blokowymi sekcjami wokół krawędzi, tutaj w kolorze Medium Grey, oraz ciemniejszym szarym elementem w kształcie stożka wypełnionym pierścieniowymi formacjami chwytnymi poniżej przedniej części stopy. Biała sekcja pojawia się pod piętą i środkową krawędzią, a ciemnoszary branding Nike znajduje się pośrodku. Powyżej wypukłości w kształcie gwiazdy wyściełających przód podeszwy zewnętrznej, palce są pokryte białą gumą. Tymczasem reszta podeszwy środkowej składa się z dwóch warstw poliuretanu - dolnej w kremowym odcieniu, która ma przezroczyste okienko w pięcie, aby pokazać wygodną kieszeń poduszki powietrznej buta, oraz cholewki, której przednia połowa jest biała, a tylna część obejmuje piętę grubym paskiem fioletowej rudy.

W pozostałych miejscach cholewka jest wykonana z białej, drapanej skóry na błotniku i głównej nakładce, która rozciąga się od przedniej części stopy do panelu pięty. Efektowne nakładki w kolorze średniej szarości ukształtowane z luksusowego zamszu znajdują się na palcach i pięcie, przy czym ta ostatnia wygina się łukowato w dół wokół tylnej części stopy, aby zapewnić miejsce na duży panel pięty. Ten element ma zewnętrzną część w kolorze kremowym, która ma wytłoczone grube linie na górnej połowie, aby zapewnić wygodne miejsce do chwytania przez użytkownika podczas zakładania buta. Jego dolna połowa ma następnie wypukły branding Nike Air w kolorze średniej szarości, co zapewnia płynny kontrast tonalny.

Zamsz w kolorze średniej szarości otacza kołnierz i podkreśla górną część podnoska. Tutaj kremowe półkola z TPU tworzą zestaw oczek po obu stronach białego skórzanego języka, z kolejną parą umieszczoną z przodu kołnierza. Na drugim końcu główna nakładka cholewki przecina szary zamsz, z pięcioma kremowymi pierścieniami wciśniętymi z każdej strony, aby zapewnić oczka na sznurówki, które można przewlec aż do dolnej części języka. Szczyt został ozdobiony haftowaną sylwetką Jumpmana w kolorze Medium Grey na prawej stopie i charakterystycznym logo "A" A Ma Maniére na lewej. Wkładki Violet Ore zawierają te same efekty brandingu na przeciwległych stopach, tym razem wydrukowane w kolorze białym, a wewnętrzna wyściółka jest pokryta satynową kołdrą, która delikatnie pieści stopę.

Oprócz tego unikalnego projektu, ten sneaker zawiera szereg jedynych w swoim rodzaju detali, które można łatwo przeoczyć na pierwszy rzut oka. Jednym z nich jest napis Work Harder wydrukowany dużymi literami na agletach na końcu sznurowadeł. Następnie, na spodniej stronie zakładki na piętę, każdy but kryje inną wzmacniającą wiadomość - po lewej stronie czytamy "Wszystko, co mamy, to siebie nawzajem", podczas gdy po prawej "Musisz poczuć się komfortowo, chodząc samotnie", oba napisane odręczną czcionką, która stanowi kulminację tego niesamowitego sneakersa opartego na współpracy.

  • Płeć Kobiety
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 3
  • Kod stylu DH3434-110

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód