SPORTSHOWROOM

Jordan 3 Retro OG

"Black Cement"

854262-001

Jordan 3 Retro OG 854262-001 01
Jordan 3 Retro OG 854262-001 02
Jordan 3 Retro OG 854262-001 03
Jordan 3 Retro OG 854262-001 04

Przejdź do

  • Nike

Ten Jordan 3 Retro OG posiada kolekcję dynamicznych funkcji i przyciągających wzrok kontrastów tonalnych, dzięki czemu jest bardzo pożądanym sneakerem. Znany jako Black Cement ze względu na atrakcyjne wykorzystanie ciemnych odcieni, spoczywa na gumowej podeszwie zewnętrznej z białą sekcją pod piętą, owalem Fire Red pod przednią częścią stopy i bieżnikiem Cement Grey wokół krawędzi i na środku. Palce są pokryte setkami małych wytłoczonych gwiazdek, a owalna część ma wytrawione koncentryczne pierścienie dla dodatkowej przyczepności. W międzyczasie na środku białego obszaru podeszwy zewnętrznej znajduje się efektowny tekst Nike w kolorze ognistej czerwieni. Białe cieniowanie można również znaleźć na większości podeszwy środkowej, w tym wokół gumowej osłony palców i wzdłuż poliuretanowej warstwy, która rozciąga się wokół pięty, przezroczyste okno pokazujące kieszeń powietrza w środku. Jednak warstwa znajdująca się tuż nad nią jest biała w przedniej części i czarna w tylnej części, która otacza piętę.

Mocne czarne odcienie wypełniają następnie większą część cholewki, od gładkiego skórzanego błotnika po bębnowaną skórę głównej nakładki, która sięga od palców do panelu pięty. Przechodząc przez ćwiartkę, ten teksturowany kawałek materiału przecina się tam iz powrotem wokół krawędzi języka, tworząc kompozytowy eyestay. Jego dolna część ma ognistoczerwone oczka osadzone w czarnej skórze, podczas gdy jego górna część ma warstwę materiału Cement Grey wypełnioną drobnymi perforacjami. Seria czarnych półkoli z TPU tworzy tutaj więcej oczek, przez które można przewlec czarne sznurówki. Jeszcze dalej, z przodu kołnierza, znajduje się kolejna para oczek po obu stronach języka, te wykonane z Cement Grey TPU. Wokół kołnierza, gdzie skórzana nakładka opada w dół do pięty, odsłonięto dodatkowy pas warstwy spodniej w kolorze Cement Grey, którego powierzchnia ponownie została oznaczona otworami wentylacyjnymi.

Wewnątrz wyściełana wyściółka buta jest również w kolorze Cement Grey, ale jego wkładka i tył języka świecą jaskrawo w żywej ognistej czerwieni. Czarne logo Nike Air zostało nadrukowane na pierwszym z nich, a biała naszywka zdobi drugie, zanim na zewnątrz pojawią się bardziej wyraźne efekty brandingu. Pierwszym z nich jest duży szary napis Nike Air, który został wytłoczony na czarnym panelu pięty tuż pod zestawem grubych grzbietów, które można wykorzystać do pewnego trzymania buta podczas zakładania. W innych miejscach przednia część języka została ozdobiona w odcieniach Cement Grey, z perforacjami w dolnej części i ognistoczerwonym Jumpmanem wyróżniającym się na szczycie. Wreszcie, charakterystyczne panele z nadrukiem słonia owijają zarówno palce, jak i piętę, uzupełniając w ten sposób te Air Jordan 3 o urzekający detal.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 3
  • Kod stylu 854262-001

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód