SPORTSHOWROOM

Jordan 3

"Cardinal Red"

CT8532-126

Jordan 3 CT8532-126 01
Jordan 3 CT8532-126 02
Jordan 3 CT8532-126 03
Jordan 3 CT8532-126 04

Przejdź do

  • Nike

Uderzające akcenty rozmieszczone w tym eleganckim modelu Jordan 3 tworzą serię kuszących kontrastów tonalnych. Jest on zamontowany na mocnej gumowej podeszwie zewnętrznej z różnymi kątowymi wzorami przyczepności w sekcjach Cement Grey wokół krawędzi i na środku, podczas gdy owal Cardinal Red pod przednią częścią stopy ma okrągły bieżnik, a węzły w kształcie gwiazdy zostały ułożone wokół palców. Tymczasem biała część znajduje się pod piętą i rozciąga się do środkowej krawędzi, a na środku wytłoczony jest tekst Cardinal Red Jordan z podobnie żywym konturem.

Przesuwając się w górę, szara część palców ustępuje miejsca białemu paskowi gumy z paskiem szwów wyściełającym jego górną krawędź, a reszta podeszwy środkowej składa się z dwóch warstw poliuretanu ułożonych jedna na drugiej. Dolna z nich jest czysto biała i ma podłużne okienko umieszczone w pięcie, aby pokazać amortyzację Air umieszczoną tam, aby wspierać tylną część stopy. Górna warstwa jest pokryta kolorem Radiant Cardinal Red, a jej powierzchnia emituje błyszczący połysk.

Powyżej, cholewka jest chroniona przez biały błotnik z drapanej skóry z charakterystycznymi nakładkami z nadrukiem słonia wokół palców i pięty. Ten ostatni z tych dwóch elementów, które są ozdobione mieszanką jasnych i ciemnych szarości, zapętla się w dół, okrążając piętę, robiąc w ten sposób miejsce dla dużego panelu w kształcie stożka, który tam się znajduje. Ta uformowana struktura jest biała, podobnie jak większość cholewki i ma przyciągający wzrok zestaw brandingu wyłaniający się z jej środka, który zawiera kardynalskiego czerwonego Jumpmana i słowo "Air" w tym samym jasnym odcieniu. Nieco wyżej, kolekcja wytłoczonych grzbietów wypełnia zakrzywioną górną część, dając użytkownikowi coś do uchwycenia podczas zakładania buta. Za tym i rozciągając się wokół krawędzi kołnierza znajduje się biała warstwa spodnia z małymi otworami wentylacyjnymi rozproszonymi na niej dla dodatkowej oddychalności.

Główna skórzana nakładka cholewki znajduje się między tym panelem pięty a przednią częścią stopy, ponieważ zajmuje większość konstrukcji. Delikatne linie szwów przecinają jej powierzchnię, nadając butowi precyzyjnie wykonany charakter, a jej ćwierć krawędzi zygzakuje w tę iz powrotem, tworząc intrygujący zestaw oczek wokół boków języka. Dolne z nich są uformowane z pierścieni Light Curry zorganizowanych w częściową piramidę, podczas gdy te tuż powyżej to kardynalnie czerwone kawałki TPU, które wyrastają z fragmentu materiału pokrytego bardziej słoniowym wzorem. Wreszcie, najwyższe z nich składają się z kawałka TPU w kształcie klepsydry w tym samym bogatym odcieniu czerwieni, umieszczonego po obu stronach kołnierza.

Stąd wewnętrzne ścianki można zobaczyć po prostu przechylając się nad górną linią z satynowo miękkiego materiału, którego kolor Cardinal Red wydaje się mienić w świetle. Ta pluszowa podszewka ciągnie się w dół wewnątrz buta, zanim dotrze również do wkładki, różniąc się tylko białym nadrukiem Jumpmana. Tył języka ma ten sam urzekający szkarłatny odcień, ale jego górna część jest prawie całkowicie biała. Sznurowadła w identycznym kolorze krzyżują się nad górną częścią stopy, częściowo zasłaniając otwory perforacyjne wytłoczone w dolnej części języka, zanim haftowany Jumpman wszyty w jego szczyt jasną nicią Curry zakończy projekt bajecznym złotopomarańczowym blaskiem.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 3
  • Kod stylu CT8532-126

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód