SPORTSHOWROOM

Jordan 11 Retro

"Win Like 96"

378037-623

Jordan 11 Retro 378037-623 01
Jordan 11 Retro 378037-623 02
Jordan 11 Retro 378037-623 03
Jordan 11 Retro 378037-623 04

Przejdź do

  • Nike

Ten efektowny Jordan 11 Retro jest znany jako Win Like 96, ponieważ został stworzony, aby uhonorować mistrzowskie zwycięstwo Chicago Bulls w 1996 roku, które nastąpiło pod koniec rekordowego sezonu. Sam Jordan nosił AJ11 przez cały ten okres, więc ten sneaker jest zarówno odpowiednim hołdem dla tego zwycięstwa, jak i hołdem dla tego kultowego modelu. Jego podstawą jest klasyczna półprzezroczysta podeszwa zewnętrzna, tutaj z odrobiną chłodnej bieli. Jasne sekcje Gym Red wyłożone jodełkowym wzorem przyczepności pojawiają się bardziej nieprzezroczyste w przedniej części stopy i pięcie, podczas gdy czarno-szara płytka z włókna węglowego jest widoczna między nimi przez środek stopy. Pośrodku znajduje się czarny Jumpman, którego biały kontur sprawia, że sylwetka wyraźnie wyróżnia się za przezroczystą podeszwą zewnętrzną. Po środkowej stronie śródstopia wzór siatki płytki z włókna węglowego jest bardziej widoczny, ponieważ wystaje poza krawędź podeszwy zewnętrznej. Powyżej znajduje się czysta biała podeszwa środkowa wykonana z miękkiej pianki Phylon, której wnętrze jest wyściełane sprężystą amortyzacją Air od pięty do palców.

Następny w kolejności jest lakierowany błotnik w kolorze Gym Red, którego błyszcząca powierzchnia owija się wokół całego buta, nadając mu mocny wygląd. Ten sam żywy odcień czerwieni jest kontynuowany w pozostałej części cholewki, pokrywając balistyczną siateczkę na wierzchu stopy i języku, a także wysokiej jakości skórzany panel na pięcie. Następnie rozciąga się wewnątrz buta, aby pokryć pluszową wyściółkę i wkładkę, na której wytłoczony jest czarny Jumpman. Materiał, który został użyty na wewnętrznych ściankach, następnie rozlewa się na piętę, tworząc tam zakładkę dla numeru 23, który pojawia się w kolorze czarnym.

Zintegrowany system sznurowania buta, który składa się z sześciu pasków materiału po obu stronach cholewki, jest również dostępny w kolorze Gym Red. Pętle uformowane na końcu każdego kawałka materiału zabezpieczają sznurówki w kolorze Gym Red, a więcej czarnego brandingu znajduje się na środku języka w postaci czarnego tekstu Jordan i Jumpman wraz z innym logo. Ta przyciągająca wzrok kolorystyka jest następnie zaokrąglona jeszcze jednym z tych skaczących emblematów, ponieważ czarna sylwetka Jumpmana została artystycznie wyhaftowana na bocznej pięcie, aby uzyskać ostateczny odważny rozkwit.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Kod stylu 378037-623

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód