SPORTSHOWROOM

  Jordan 11 Retro

  "Win Like 82"

  378037-123

  Jordan 11 Retro 378037-123 01
  Jordan 11 Retro 378037-123 02
  Jordan 11 Retro 378037-123 03
  Jordan 11 Retro 378037-123 04

  Przejdź do

  • Nike

  Ten model Jordan 11 Retro upamiętnia jeden z najwcześniejszych sukcesów Michaela Jordana - jego zwycięski występ w mistrzostwach NCAA w 1982 roku. W związku z tym przydomek buta to Win Like 82, a jego kolorystyka nawiązuje do triumfującej drużyny: University of North Carolina Tar Heels. Zbudowany jest na przezroczystej podeszwie zewnętrznej z białą infuzją biegnącą przez nią, która ujawnia wspierający kawałek włókna węglowego umieszczony między nią a podeszwą środkową. Ta lekka płytka została ozdobiona wzorem siatki na przemian w kolorze University Blue i ciemniejszym Midnight Navy, aby uzyskać urzekającą estetykę, a ciemnoniebieski Jumpman przeskakuje po jej powierzchni. Więcej odcieni Midnight Navy pojawia się na palcach i pięcie, gdzie wypełniają solidne sekcje gumy wyłożone bieżnikiem w jodełkę, który wspomaga przyczepność zapewnianą przez faliste linie znajdujące się na pozostałej części podeszwy zewnętrznej.

  Mając tak mocną podstawę, reszta buta zwraca się ku wygodzie i stylowi, po pierwsze dzięki podeszwie środkowej z pianki Phylon. Wewnątrz znajduje się poduszka Nike Air na całej długości, która ułatwia miękki krok, a jej biała obudowa silnie kontrastuje z umieszczonym nad nią błotnikiem Midnight Navy. Ten przesadny, błyszczący element owija się wokół całego buta, zanim reszta cholewki powróci do tego samego nieskazitelnego białego odcienia co podeszwa środkowa. Balistyczna siateczka rozciąga się w górnej części stopy i języka, zapewniając zarówno oddychalność, jak i elastyczność, a panel pięty wykonany jest z wysokiej jakości białej skóry.

  Szeroka linia materiału Midnight Navy sięga od jednej strony języka do drugiej, przecinając jego środek. Na nim znajduje się Jumpman w kolorze University Blue otoczony słowami "Jumpman" i "Jordan" w kolorze białym. Sznurowadła w tym samym jasnym odcieniu przechodzą przez zapętlone oczka z tkaniny, które same znajdują się na końcu białych pasków materiału, które tworzą wstęgową strukturę na cholewce. Następnie Midnight Navy pokrywa wnętrze buta, zakrywając wszystko oprócz logo University Blue Jumpman na wkładce. Tylna część języka ma bardziej głębokie odcienie niebieskiego, aby zrównoważyć jaśniejszy University Blue, który pojawia się na innej sylwetce Jumpmana wyszytej na bocznej pięcie. Znajduje się on obok zakładki Midnight Blue na pięcie, która sama jest uformowana z materiału, który wylewa się z wewnętrznej wyściółki. Numer 23 został dumnie wytłoczony na tej zakładce w kolorze białym, trafnie dopełniając ten pamiątkowy sneaker AJ11.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Kod stylu 378037-123

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód