SPORTSHOWROOM

Jordan 11 Retro

"Platinum Tint"

378037-016

Jordan 11 Retro 378037-016 01
Jordan 11 Retro 378037-016 02
Jordan 11 Retro 378037-016 03
Jordan 11 Retro 378037-016 04

Przejdź do

  • Nike

Ten efektowny model Jordan 11 Retro łączy odcienie złamanej bieli z kolorowymi akcentami, tworząc elegancki design. Podeszwa zewnętrzna Sail o przezroczystej karnacji zaczyna się pod stopą, a jej półprzezroczystość pozwala użytkownikowi zobaczyć czarną płytkę z włókna węglowego umieszczoną za nią. Podczas gdy zapewnia ona wsparcie dla stopy, powierzchnia podeszwy zewnętrznej jest naznaczona falującymi liniami przyczepności od pięty do palców, a białe strąki z litej gumy pod każdym z wyżej wymienionych elementów zapewniają dodatkową przyczepność dzięki zastosowaniu bieżnika w jodełkę. Wszystko to zapewnia wysoki poziom przyczepności, a University Red Jumpman na środku trzonu z włókna węglowego stanowi przyciągający wzrok akcent na spodzie buta.

Na szczycie tego solidnego fundamentu znajduje się biała podeszwa środkowa, której zewnętrzna pianka Phylon maskuje amortyzację Air. Ta miękka wyściółka rozciąga się na całej długości buta, zapewniając maksymalny komfort. Tymczasem cholewka jest w wyrafinowanym odcieniu białego beżu znanego jako Platinum Tint, odcień pokrywający luksusowy nubuk błotnika i panelu pięty, a także balistyczną siateczkę na ćwierć panelu i języku. Ten odcień zdobi nawet wstążkowy system sznurowania, którego tekstylne paski oferują sześć oczek wzdłuż każdej strony języka, aby zabezpieczyć białe sznurowadła na miejscu.

Żywe akcenty w kolorze University Red wprowadzają niezapomniane akcenty do cholewki, po pierwsze wzdłuż przednich krawędzi panelu pięty, które rysują zakrzywione czerwone linie wzdłuż każdego boku. Następnie gruby pas materiału w kolorze University Red sięga ponad środek języka, a biały tekst marki znajduje się po obu stronach czarnego Jumpmana wyświetlanego pośrodku. Wnętrze buta stanowi odważny kontrast z zewnętrznym kolorem Platinum Tint dzięki zastosowaniu czerni, która różni się tylko na wkładce Sail Jumpman. Wracając do zewnętrznej części, czarny materiał wewnętrzny rozciąga się na zewnątrz poza górną linię, tworząc zakładkę na piętę z wytłoczonym numerem 23 w kolorze University Red. Następnie po bocznej stronie pięty znajduje się efektowne logo Jumpman w tym samym żywym czerwonym odcieniu, kończąc w ten sposób ten projekt Air Jordan 11 kolejnym uderzającym akcentem.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Kod stylu 378037-016

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód