SPORTSHOWROOM

Jordan 11 Retro

"Midnight Navy"

AR0715-441

Jordan 11 Retro AR0715-441 01
Jordan 11 Retro AR0715-441 02
Jordan 11 Retro AR0715-441 03

Przejdź do

  • Nike

Pluszowe materiały i bogata kolorystyka nadają tym butom Jordan 11 Retro wyrafinowany wygląd. Został on zbudowany na podeszwie zewnętrznej Midnight Navy z zakrzywionymi krawędziami, z których większość jest półprzezroczysta, ukazując w ten sposób płytkę z włókna węglowego, która stabilizuje stopę i białego Jumpmana w jej centrum. Tymczasem dwa nieprzezroczyste obszary wypełnione wzorem przyczepności w jodełkę znajdują się pod przednią częścią stopy i piętą, aby zapewnić doskonałą przyczepność. Poniżej łuku stopy podeszwa zewnętrzna wygina się do wewnątrz, odsłaniając intrygujący wzór szachownicy na spodzie białej podeszwy środkowej. Wykonany z pluszowej pianki Phylon, ten sprężysty element jest wzmocniony przez amortyzację Air na całej długości, która zapewnia odpowiednie wsparcie stopy od pięty do palców.

Na cholewce, użycie wygodnych materiałów jest kontynuowane dzięki aksamitnemu błotnikowi, który otacza cały but. Jego wyjątkowo miękka zewnętrzna strona jest cieniowana w odcieniach Midnight Navy, podobnie jak nubuk powyżej. Górna część buta jest podzielona na panel pięty i inny segment, który leży nad górną częścią stopy. Paski materiału Midnight Navy wyłaniają się ze szwów między tym ostatnim panelem, błotnikiem i piętą, rozciągając się do wewnątrz nad ćwiartką w kierunku języka. Tutaj tworzą pętle, które działają jak oczka, przez które można przewlec sznurowadła Midnight Navy. Te wiążą się z językiem w tym samym głębokim odcieniu niebieskiego, który powtarza się jeszcze raz wewnątrz buta. Tutaj pokrywa podszewkę i rozciąga się na wkładkę, na której nadrukowany jest jasny biały Jumpman.

W całej swojej wyrafinowanej zewnętrznej części, ten AJ11 jest ozdobiony wieloma stylowymi akcentami. Jednym z nich jest Jumpman i tekst Jordan, który pojawia się w kolorze białym na środku języka. Oba słowa zostały napisane wielkimi literami, z literami obróconymi na boki, a między nimi umieszczono białe logo Jumpman. Panel pięty, który wystaje z górnej części kołnierza w kolorze Midnight Navy, jest ozdobiony liczbą 23 z grubymi białymi cyframi jako odniesienie do numeru koszulki Jordana. Oprócz tego na bocznej pięcie, metaliczny srebrny Jumpman nadaje ostateczny połysk temu klasycznemu projektowi Air Jordan.

  • Płeć Kobiety
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Kod stylu AR0715-441

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód