SPORTSHOWROOM

  Jordan 11 Retro Low

  "UNC"

  528895-106

  Jordan 11 Retro Low 528895-106 01
  Jordan 11 Retro Low 528895-106 02
  Jordan 11 Retro Low 528895-106 03
  Jordan 11 Retro Low 528895-106 04

  Przejdź do

  • Nike

  Ten model Jordan 11 Retro Low ma jasną, dichromatyczną konstrukcję, która jest bardzo atrakcyjna. Jej podstawą jest półprzezroczysta podeszwa zewnętrzna z lekko niebieskim odcieniem biegnącym przez nią i falistymi liniami przyczepności, które zwiększają przyczepność pod stopami. Są one wzmocnione przez dwa strąki z bieżnikiem w jodełkę, jeden w przedniej części stopy, drugi w pięcie, oba w bladoniebieskim odcieniu znanym jako University Blue. Ten sam odcień niebieskiego można również znaleźć na trzonie z włókna węglowego między podeszwą zewnętrzną a podeszwą środkową, tutaj na przemian z czernią, tworząc stylowy wzór siatki. Wspierając stopę, biały Jumpman znajduje się pośrodku, nadając butom kultową estetykę Jordan.

  Tymczasem biała pianka Phylon została użyta do wykonania podeszwy środkowej, a jednostka Air na całej długości wypełnia jej wnętrze, aby amortyzować stopę. Powyżej pojawia się charakterystyczny dla AJ11 błotnik z lakierowanej skóry, tutaj w kolorze University Blue. Zastosowanie tego kuszącego odcienia w całym sneakerze przyniosło mu przydomek "UNC", ponieważ jest podobny do niebieskiego używanego przez University of North Carolina, który był alma mater Jordana, zanim dołączył do Chicago Bulls. Pojawia się ponownie na mini Jumpmanie wyhaftowanym na pięcie i pasku materiału, który przecina środek białego języka, aby zaakcentować obecność tekstu Jordan i Jumpman oraz innego logo, z których wszystkie są białe.

  Poza tym główna część cholewki wykonana jest z białej skóry premium, podobnie jak nakładka na piętę. Więcej pasków białego materiału sięga w górę od szwu, w którym błyszcząca lakierowana skóra łączy się z cholewką, tworząc niezapomniany system sznurowania. Każdy z nich zapętla się z powrotem, tworząc oczka dla białych sznurówek. Wewnątrz buta miękki biały materiał pokrywa wewnętrzne ścianki, zanim wkładka zmieni kolor na University Blue, a ostatni Jumpman wystaje z jej powierzchni w kolorze białym. Na zewnątrz, gdzie biała wewnętrzna wyściółka rozlewa się, tworząc zakładkę na pięcie, numer 23 można zobaczyć w kolorze czarnym - ostatni ukłon w stronę Jordana, który dopełnia ten niezapomniany model AJ11 Low.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Kod stylu 528895-106

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód