SPORTSHOWROOM

Jordan 11 Retro Low

"Pure Violet"

AH7860-101

Jordan 11 Retro Low AH7860-101 01
Jordan 11 Retro Low AH7860-101 02
Jordan 11 Retro Low AH7860-101 03
Jordan 11 Retro Low AH7860-101 04

Przejdź do

  • Nike

Delikatny pastelowy odcień doskonale współgra z bielą występującą w większości tego modelu Jordan 11 Retro Low, czyniąc go cudownie zachęcającym sneakerem. Kolor ten znany jest jako Pure Violet i pokrywa częściowo przezroczystą podeszwę zewnętrzną, która ma zakrzywione linie przyczepności tworzące zmarszczki wzdłuż jej powierzchni. Zatrzymują się one tylko po to, aby pozostawić miejsce na białe sekcje nieprzezroczystej gumy pod piętą i przednią częścią stopy, z których oba zawierają jodełkowe wzory przyczepności dla dodatkowej przyczepności, podczas gdy płytka z włókna węglowego umieszczona między podeszwą zewnętrzną a podeszwą środkową pomaga wspierać stopę. Ten lekki element ma również przyciągający wzrok wzór siatki, a biały Jumpman wydaje się przeskakiwać przez jego środek.

Dzięki tym aspektom projektu, które zapewniają wytrzymałość i przyczepność, podeszwa środkowa zapewnia miękką amortyzację dzięki połączeniu pianki Phylon i pełnej długości Air. Ma lekko teksturowaną powierzchnię zewnętrzną, która dobrze kontrastuje z eleganckim połyskiem lakierowanej skóry Pure Violet rozciągającej się wokół cholewki tuż nad nią. Balistyczna siateczka umieszczona nad górną częścią stopy zmienia kolor z powrotem na biały, a połączenie tych dwóch jasnych odcieni nadaje butowi wiosenny charakter. Paski taśmy rozciągają się następnie w poprzek cholewki, tworząc zapętlone oczka, w których mieszczą się sznurowadła w stylu liny, tutaj w kolorze białym.

Język jest również pokryty elastyczną siateczką, a białe wnętrze ma więcej pluszowych materiałów zapewniających przytulność wokół stopy. Jumpman w kolorze Pure Violet został lekko nadrukowany na wkładce, tworząc delikatną zmianę odcienia, którą można również zobaczyć na brandingu na języku. Składa się on z białego paska przez środek elementu, który jest ozdobiony Jumpmanem i brandingiem Jordan w stonowanym liliowym kolorze, który można znaleźć w pozostałej części modelu. Z tyłu buta znajduje się zakładka na piętę uformowana z wewnętrznej wyściółki, która eksponuje numer koszulki Jordana 23 w kolorze Pure Violet. Ten piękny kolor można znaleźć jeszcze raz tuż poniżej w postaci niewielkiego logo Jumpman, które zostało delikatnie wyhaftowane na białej skórze pięty, aby dopełnić ten estetyczny Jordan 11.

  • Płeć Kobiety
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Kod stylu AH7860-101

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód