SPORTSHOWROOM

Jordan 11 Retro Low

"Infrared"

528895-023

Jordan 11 Retro Low 528895-023 01
Jordan 11 Retro Low 528895-023 02
Jordan 11 Retro Low 528895-023 03
Jordan 11 Retro Low 528895-023 04

Przejdź do

  • Nike

Ten model Jordan 11 Retro Low zawiera tradycyjny odcień, który nadał mu przydomek Infrared. Podobnie jak w innych modelach AJ11, podeszwa zewnętrzna jest częściowo przezroczysta, odsłaniając płytkę z włókna węglowego umieszczoną między nią a podeszwą środkową. Ten lekki trzon jest ozdobiony parą odcieni węgla drzewnego, które tworzą wzór w jodełkę na całej jego powierzchni, a ciemnoszary Jumpman jest zarysowany na jego środku. W przedniej części i na pięcie podeszwy zewnętrznej znajdują się nieprzezroczyste sekcje w kolorze Infrared 23, a atrakcyjny czerwony odcień przechodzi przez linie przyczepności w jodełkę wytrawione na każdej z nich. Na wierzchu znajduje się biała podeszwa środkowa wykonana z pluszowej pianki Phylon i wypełniona na całej długości kieszenią Nike Air dla najwyższego poziomu komfortu.

Błotnik z lakierowanej skóry, który otacza dolną połowę cholewki, jest cieniowany na czarno, a jego błyszcząca powierzchnia lśni i połyskuje, gdy przesuwa się po niej światło. Wytrzymała czarna siatka balistyczna pokrywa górną część cholewki, obejmując również ćwiartkę i język. Słynny system sznurowania Air Jordan 11 jest również czarny, podobnie jak wyściełane wnętrze buta. Emblemat Jumpman Infrared 23 pojawia się na wkładce, nadając ton innym logo rozsianym po całej cholewce. Następny znajduje się na naszywce Pure Platinum na środku języka. Po obu stronach znajdują się słowa "Jordan" i "Jumpman" w stylizowanych czarnych napisach.

Dwa kolejne logo Jumpman Infrared 23 zostały umieszczone w różnych miejscach na pozostałej części buta. Jeden został wpleciony w naszywkę na spodniej stronie języka, a drugi wyhaftowany na skórzanej nakładce na piętę w kolorze Pure Platinum, a jasnoczerwona nić użyta do jej wykonania zapewnia atrakcyjny kontrast tonalny na jasnoszarym tle. Czarne plamki są nakrapiane na całej powierzchni, tworząc przyciągający wzrok obraz wokół tylnej części buta. Ostatnią nutę Infrared 23 można znaleźć na zakładce pięty, gdzie tradycyjny branding 23 ma kultowy odcień czerwieni, aby zakończyć ten odważny niski but Jordan 11.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Kod stylu 528895-023

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód