SPORTSHOWROOM

  Jordan 11 Retro Low

  "Green Snakeskin"

  528895-033

  Jordan 11 Retro Low 528895-033 01
  Jordan 11 Retro Low 528895-033 02
  Jordan 11 Retro Low 528895-033 03
  Jordan 11 Retro Low 528895-033 04

  Przejdź do

  • Nike

  Ten model Jordan 11 Retro Low jest dostępny w eleganckiej czarnej kolorystyce z mocnymi zielonymi akcentami, które sprawiają, że jest to urzekający sneaker. Pod stopą zaczyna się od częściowo przezroczystej podeszwy zewnętrznej z falistymi liniami przyczepności rozciągającymi się od pięty do palców. Dodatkową przyczepność, a także efektowny wygląd spodu buta zapewnia para nieprzezroczystych strąków wyłożonych jodełkowym wzorem bieżnika i wykazujących żywy odcień limonkowej zieleni znany jako Volt. Pomiędzy nimi znajduje się płytka z włókna węglowego w dwóch ciemnoszarych odcieniach, która jest w pełni widoczna na środkowym podudziu i nieco widoczna za podeszwą zewnętrzną w śródstopiu. Tutaj można znaleźć białego Jumpmana, a owalne nacięcia we wspierającej warstwie włókna węglowego ujawniają biel podeszwy środkowej z pianki Phylon ułożonej na wierzchu podeszwy zewnętrznej. Pełnowymiarowa amortyzacja Air kryje się wewnątrz podeszwy środkowej, dzięki czemu chodzenie w nich jest niezwykle wygodne.

  W międzyczasie cholewka jest otoczona dużym błotnikiem ozdobionym przyciągającym wzrok wzorem skóry węża zawierającym różne mieniące się odcienie zieleni - cecha, która sprawiła, że but został nazwany Green Snakeskin. Ćwierć buta pokryta jest wytrzymałą, czarną siateczką balistyczną, która ciągnie się również przez górną część języka, a tekstylne paski w tym samym odcieniu rozciągają się na całej jego powierzchni, tworząc system sznurowania, przez który przewleczone są czarne sznurówki. Wewnętrzna wyściółka buta jest również czarna, podobnie jak wkładka, ale ta ostatnia zawiera Jumpmana w kolorze Volt, który jest odzwierciedlony przez inny wszyty w naszywkę z tyłu języka.

  Wracając na zewnątrz, kolejna naszywka brandingowa została umieszczona na środku języka, ta z białym napisem "Jordan" i "Jumpman", gdy but jest odwrócony na bok. Pomiędzy tymi dwoma słowami widoczny jest kolejny Jumpman w kolorze Volt. Gdzie indziej, mała wypustka na pięcie tworzy się z czarnej wewnętrznej wyściółki, aby zapewnić miejsce na wytłoczenie numeru 23 w kolorze białym. Tuż poniżej, pośrodku czarnej skórzanej nakładki na piętę, znajduje się ostatnie niezapomniane logo Jumpman, po raz kolejny wyhaftowane promienną nicią Volt, aby zakończyć te Air Jordan 11 kolorowym rozkwitem.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Kod stylu 528895-033

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód