SPORTSHOWROOM

Jordan 11 Retro Low

"Bright Citrus"

AH7860-139

Jordan 11 Retro Low AH7860-139 01
Jordan 11 Retro Low AH7860-139 02
Jordan 11 Retro Low AH7860-139 03
Jordan 11 Retro Low AH7860-139 04

Przejdź do

  • Nike

Ten model Jordan 11 Retro Low ma jasny, letni charakter, który przejawia się w zastosowaniu jasnych kolorów, co zapewnia bardzo atrakcyjny wygląd. Jego przydomek, Bright Citrus, odzwierciedla jego tonalny makijaż, który zaczyna się od częściowo półprzezroczystej podeszwy zewnętrznej ozdobionej żywym odcieniem pomarańczy, od której pochodzi nazwa buta. Ten odcień rozciąga się na nieprzezroczyste strąki pod przednią częścią stopy i piętą, z których oba zawierają jodełkowe wzory bieżnika, które skutecznie wspierają użytkownika w szeregu ruchów. Jumpman w kolorze Bright Citrus można dostrzec za podeszwą zewnętrzną na lekkiej płytce z włókna węglowego, która wzmacnia wytrzymałość całego buta. Siatka czarnych i jaskrawo cytrusowych kwadratów zdobi resztę tego ostatniego elementu, wystając spod niego, aby wyeksponować odważne kolory na środkowym podbiciu.

Powyżej, sneaker jest w dużej mierze biały, zaczynając od gąbczastej podeszwy środkowej z pianki Phylon, której wnętrze jest wypełnione miękką amortyzacją Air, a kończąc na błotniku z lakierowanej skóry, który otacza całą cholewkę. Ten błyszczący panel znajduje się pod gładką białą skórzaną cholewką i nakładką na piętę, z łatwo rozpoznawalnym systemem sznurowania AJ11 w tym samym odcieniu. Same sznurowadła są białe i mają strukturę przypominającą linę, co zapewnia im dodatkową trwałość. Warstwa skóry pokrywa górną część języka, podczas gdy jego spód jest pokryty elastycznym materiałem, oba w kolorze białym. Ta miękka powłoka rozciąga się również na wewnętrznych ściankach, zanim wkładka ponownie zmieni kolor na promienny Bright Citrus. Biały Jumpman został nadrukowany na wkładce, a kolejny mniejszy można zobaczyć na naszywce wszytej z tyłu języka, tym razem w kolorze Bright Citrus.

Ten żywy odcień pomarańczy pojawia się ponownie w różnych uzupełniających się akcentach na zewnątrz. Jednym z nich jest pasek Bright Citrus, który dzieli język przez środek, a jego biały branding Jordan i Jumpman przyjemnie kontrastuje z pomarańczowym tłem. W międzyczasie zakładka na pięcie wyświetla numer 23 w kolorze Bright Citrus, a miniaturowe logo Jumpman zostało delikatnie wyhaftowane na pięcie poniżej, uzupełniając w ten sposób ten uroczy projekt odrobiną pomarańczy.

  • Płeć Kobiety
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Kod stylu AH7860-139

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód