SPORTSHOWROOM

  Jordan 11 Retro Low

  "Bred"

  528895-012

  Jordan 11 Retro Low 528895-012 01
  Jordan 11 Retro Low 528895-012 02
  Jordan 11 Retro Low 528895-012 03
  Jordan 11 Retro Low 528895-012 04

  Przejdź do

  • Nike

  Stylowe połączenie czerni i czerwieni w tym modelu Jordan 11 Retro Low nawiązuje do innych projektów Jordan, które noszą kultowy przydomek Bred. Ten ostatni kolor pojawia się głównie na podeszwie zewnętrznej w jasnym odcieniu znanym jako True Red. Jej gumowa powierzchnia jest wyłożona falistymi formami przyczepności, a półprzezroczyste wykończenie pokazuje wspierającą płytkę z włókna węglowego umieszczoną w środku podeszwy. Ciemnoszare i jasnoszare kwadraty tworzą wzór siatki na tym wytrzymałym elemencie, a czarny Jumpman znajduje się na jego środku. Oprócz tego, zakrzywione czarne strąki poniżej przedniej części stopy i pięty są wypełnione bieżnikiem w jodełkę, który zapewnia jeszcze lepszą przyczepność dla użytkownika.

  Dla kontrastu, podeszwa środkowa z pianki Phylon jest jasnobiała, a jej wnętrze wypełnia przyjemnie miękka amortyzacja Air od pięty do palców. Kolejna odważna zmiana tonacji pojawia się ponownie na cholewce, ponieważ ma ona przesadny błotnik wykonany z błyszczącej czarnej lakierowanej skóry. Ten błyszczący materiał rozciąga się dookoła buta, a nad nim warstwa wytrzymałej czarnej siateczki pokrywa górną część stopy, pojawiając się nawet na górze języka. Grube czarne sznurowadła krzyżują się nad tym elementem, zapętlając się przez system sznurowania, który zdobi boki paskami czarnego materiału. Biały tekst Jordan i Jumpman został wpleciony w czarną naszywkę na środku języka, a prawdziwy czerwony Jumpman znajduje się między tymi dwoma słowami, aby nadać cholewce odrobinę koloru.

  Bardziej kolorowe aspekty można zobaczyć wzdłuż niskiego kołnierza, gdzie wewnętrzna wyściółka True Red dotyka górnej linii. Ten miękki, gąbczasty materiał rozciąga się wzdłuż wewnętrznych ścian, a nawet rozlewa się na piętę, tworząc małą zakładkę, która została wykorzystana do wyświetlenia słynnego numeru koszulki Jordana 23 w kolorze białym. Tymczasem wkładka zmienia kolor na czarny i ma nadrukowane logo True Red Jumpman. Mniejszy z tych skaczących emblematów można znaleźć na czarnej naszywce wszytej z tyłu języka, a ostatni wznosi się na środku czarnej skórzanej nakładki na piętę, aby uzupełnić ten klasyczny sneaker.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Wersja Bred
  • Kod stylu 528895-012

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód