SPORTSHOWROOM

Jordan 11 Retro Low

"Blue Moon"

580521-408

Jordan 11 Retro Low 580521-408 01
Jordan 11 Retro Low 580521-408 02
Jordan 11 Retro Low 580521-408 03
Jordan 11 Retro Low 580521-408 04

Przejdź do

  • Nike

Ten model Jordan 11 Retro Low ma wysokiej klasy wygląd dzięki wykwintnej zamszowej cholewce i drobnym detalom. Zbudowany na półprzezroczystej podeszwie zewnętrznej z bladoniebieskim odcieniem, but zapewnia solidną przyczepność pod stopami dzięki wcięciom w jodełkę w ciemnogranatowych strąkach ustawionych pod przednią częścią stopy i piętą, a także falistym wzorom bieżnika na pozostałej części podeszwy zewnętrznej. Przez ten częściowo przezroczysty obszar widoczna jest płytka z włókna węglowego, która zarówno pomaga wspierać stopę, jak i prezentuje przyciągającą wzrok estetykę dzięki dekoracji z siatki i turkusowemu Jumpmanowi umieszczonemu na jej środku.

Po zadbaniu o przyczepność, biała podeszwa środkowa z pianki Phylon zapewnia komfort dzięki gąbczastemu, amortyzowanemu wnętrzu. Powyżej, cholewka przełącza się na kontrastujące odcienie granatu, najpierw z Binary Blue na teksturowanym skórzanym błotniku, a następnie z jaśniejszym odcieniem Blue Moon na zamszowym ćwierć panelu i nakładce na piętę. Podczas gdy skóra ma przyjemny połysk, zamsz zapewnia atrakcyjny matowy efekt. Po obu stronach ćwiartki tekstylne paski Blue Moon sięgają od dolnej krawędzi do boków języka, tworząc pętle do mocowania sznurówek, które są w tym samym odcieniu. Można je zawiązać na zamszu Blue Moon na języku, którego środek zdobi ciemnogranatowa naszywka brandingowa. Tutaj słowa "Jordan" i "Jumpman" zostały wyszyte stylizowaną białą czcionką z turkusowym Jumpmanem umieszczonym między nimi.

Kolejne z tych logo można znaleźć na naszywce z tyłu języka, a większe zostało nadrukowane na wkładce. Poza tym wnętrze jest w całości pokryte pluszowym materiałem Blue Moon, który zapewnia uczucie miękkości wokół stopy. Zewnętrzna część buta, mała wypustka na pięcie została utworzona z nadmiaru materiału z wewnętrznej wyściółki, a na jej powierzchni widnieje numer 23 w znanym odcieniu turkusu z innych części buta. Wreszcie, mały Jumpman został wyhaftowany na środku zamszowego panelu poniżej, uzupełniając w ten sposób ten elegancki sneaker ostatnią nutą turkusu.

  • Płeć Dzieci
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Kod stylu 580521-408

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód