SPORTSHOWROOM

Jordan 11 Retro Low

"Barons"

528895-010

Jordan 11 Retro Low 528895-010 01
Jordan 11 Retro Low 528895-010 02
Jordan 11 Retro Low 528895-010 03
Jordan 11 Retro Low 528895-010 04

Przejdź do

  • Nike

Elegancki wygląd tego modelu Jordan 11 Retro Low oddaje istotę kultowych butów. Jego kolorystyka została zaczerpnięta z Birmingham Barons - drużyny Minor League Baseball, w której Michael Jordan grał podczas swojej krótkiej przerwy od koszykówki na początku lat 90-tych, która poprzedziła wydanie pierwszego AJ11. Dzięki temu but zyskał przydomek Barons, a jego zewnętrzna część to klasyczne połączenie czerni i bieli. To klasyczne połączenie można zobaczyć na podeszwie zewnętrznej, której półprzezroczysta część jest nasycona białym odcieniem, a nieprzezroczyste strąki przyczepności w jodełkę są czarne. Połączenie tych dwóch różnych części zapewnia sneakerowi doskonałą przyczepność, a czarno-szara płytka z włókna węglowego widoczna przez półprzezroczystą gumę podeszwy zewnętrznej dodaje wytrzymałości i trwałości pod stopami, a czarny Jumpman w środku dopełnia estetyki.

Na tej solidnej podstawie znajduje się biała podeszwa środkowa wykonana z miękkiej pianki Phylon i wypełniona sprężystą amortyzacją Air. Dzięki temu model zapewnia doskonały poziom komfortu, a cholewka dodaje eleganckiego stylu, po pierwsze dzięki charakterystycznemu dla AJ11 błotnikowi z lakierowanej skóry. Jego błyszcząca powierzchnia jest tutaj ozdobiona mętną mieszanką czarnych i srebrnoszarych odcieni, które wydają się mienić w świetle. W międzyczasie panel boczny jest wykonany z miękkiego czarnego nubuku, a tekstylne paski w tym samym odcieniu tworzą nad nim strukturę sznurowania. Każdy z tych dziesięciu pasków tkaniny zakończony jest zapętlonym oczkiem, z pięcioma po obu stronach czarnego nubukowego języka zabezpieczającego sznurówki w stylu liny. Są one również czarne, podobnie jak wnętrze buta, co zapewnia idealny kontrast tonalny z jasnym białym logo Jumpman nadrukowanym na wkładce.

Po zewnętrznej stronie można znaleźć dodatkowe białe akcenty. Jeden z nich znajduje się na pięcie, której czarna skórzana powierzchnia przedstawia wyhaftowanego Jumpmana na środku. Tuż nad nim znajduje się drugi biały akcent - numer koszulki Jordana 23 wciśnięty w zakładkę na pięcie. Kawałek czarnego materiału rozciągający się na środku języka zawiera ostatni kontrastujący element, ponieważ biały tekst Jordan i Jumpman został napisany po obu stronach miniaturowego logo Jumpman, co stanowi zwieńczenie tego wyrafinowanego sneakera.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Kod stylu 528895-010

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód