SPORTSHOWROOM

Jordan 11 Retro

"Gratitude"

CT8012-170

Jordan 11 Retro CT8012-170 01
Jordan 11 Retro CT8012-170 02
Jordan 11 Retro CT8012-170 03
Jordan 11 Retro CT8012-170 04

Przejdź do

  • Nike

Ten tradycyjny projekt Jordan 11 Retro jest hołdem dla oryginalnej kolorystyki z 1995 roku. Został stworzony, aby powiedzieć "dziękuję" tym, którzy wspierali ten sneaker przez dziesięciolecia od jego premiery, i jako taki nosi nazwę Gratitude. Jej podstawową warstwą jest półprzezroczysta gumowa podeszwa zewnętrzna z białawym, kremowym odcieniem biegnącym przez nią i falistymi liniami przyczepności przecinającymi ją z jednej strony na drugą. Nieprzezroczyste, czarne obszary znajdują się w przedniej części stopy i pięcie, a ich jodełkowy wzór bieżnika zapewnia dodatkową przyczepność pod stopami. Tymczasem za częściowo przezroczystymi częściami podeszwy zewnętrznej można zobaczyć słynną płytkę z włókna węglowego AJ11. Poniżej środka stopy biały Jumpman pojawia się również obok części podudzia, gdzie lekka, trwała płytka wyłania się zza podeszwy zewnętrznej po stronie przyśrodkowej.

Powyżej znajduje się biała, lekko teksturowana podeszwa środkowa wykonana z pluszowej pianki Phylon z jednostką Air na całej długości, zapewniającą maksymalny komfort noszenia. Następnie pojawia się kultowy błotnik z lakierowanej skóry, tutaj w eleganckim czarnym odcieniu. Jego błyszcząca powierzchnia rozciąga się na całym obwodzie buta, zapewniając odważny wygląd. Nad górną częścią stopy znajduje się kawałek białej, postrzępionej skóry, z gładszą nakładką otaczającą piętę. Sześć pasków białej skóry sięga po obu stronach ćwierć panelu, tworząc system sznurowania buta, z których każdy zapętla się z powrotem, tworząc oczko, w którym mieszczą się białe sznurowadła.

Wewnątrz wyściółka jest całkowicie czarna, a wkładka ma ten sam ciemny odcień, ale ma metaliczny złoty akcent w postaci liczby 23 nadrukowanej na jej powierzchni. W rzeczywistości wiele wyrafinowanych elementów brandingu sneakera jest ozdobionych tym królewskim odcieniem, w tym 23 wciśnięte w czarny panel pięty i mini Jumpman na pasku czarnego materiału na środku języka. Po obu stronach tego ostatniego logo znajdują się słowa "Jumpman" i "Jordan" w stylizowanych białych napisach. Dodają one modelowi wyrafinowanego wyglądu, podobnie jak zgrzewany metaliczny złoty Jumpman umieszczony w bocznej pięcie, aby dopełnić ten potężny projekt Air Jordan 11.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Kod stylu CT8012-170

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód