SPORTSHOWROOM

Jordan 11 Retro

"72-10"

378037-002

Jordan 11 Retro 378037-002 01
Jordan 11 Retro 378037-002 02
Jordan 11 Retro 378037-002 03
Jordan 11 Retro 378037-002 04

Przejdź do

  • Nike

Ten stylowy model Jordan 11 Retro został stworzony, aby uczcić rekordowy sezon NBA osiągnięty przez Michaela Jordana i jego Chicago Bulls w latach '95-'96. W związku z tym jego pseudonim to 72-10 - zwycięstwa i porażki drużyny w sezonie regularnym w tamtym roku. Podąża za innymi klasycznymi kolorystykami AJ11, wykorzystując głównie odcienie czerni i bieli, podczas gdy inne kolorowe dodatki nadają im charakterystyczny wygląd.

Zaczyna się to pod stopą od podeszwy zewnętrznej, która łączy mglistą biel przez półprzezroczysty korpus i nieprzezroczyste sekcje czarnej gumy w pięcie i przedniej części stopy. Są one oznaczone liniami przyczepności w jodełkę, aby zapewnić wysoki poziom przyczepności, a czarno-czerwona płytka z włókna węglowego umieszczona dla dodatkowego wsparcia między podeszwą zewnętrzną a podeszwą środkową nawiązuje do słynnych kolorów Bulls. Czarna sylwetka Jumpmana znajduje się pośrodku tego elementu, gdzie jest widoczna za częściowo przezroczystą podeszwą zewnętrzną. Powyżej znajduje się biała podeszwa środkowa, której mieszanka amortyzującej pianki Phylon i zamkniętego powietrza zapewnia użytkownikowi maksymalny komfort od pięty do palców.

W międzyczasie cholewka zmienia kolor na całkowicie czarny z kuszącymi czerwonymi akcentami. Posiada tradycyjny błotnik z lakierowanej skóry, który otacza dolną połowę cholewki, a jego błyszcząca powierzchnia ma delikatny wzór, który subtelnie pasuje do bębnowanej czarnej skóry na ćwierć panelu. Ten sam elegancki materiał można znaleźć na języku, a sznurowadła przechodzą przez zapętlone oczka z tkaniny, które biegną w dół po obu stronach. Rozwijają się one w paski czarnego materiału tekstylnego, które rozciągają się od języka w wzór przypominający pajęczynę.

Z tyłu buta znajduje się czarna zamszowa nakładka z błyszczącym Jumpmanem w kolorze Gym Red zdobiącym jego boczną stronę. Numer 23 został wyhaftowany na zakładce pięty obok niego, na cześć cyfr, które Jordan zwykle wyświetlał na swojej koszulce. Kolejny czerwony Jumpman pojawia się na czarnej wkładce, która jest otoczona czarnymi wewnętrznymi ściankami wykonanymi z miękko wyściełanego materiału, zapewniającego uczucie pluszu wokół stopy i kostki. Wracając na zewnątrz, ostatnie logo Gym Red Jumpman znajduje się na środku języka, gdzie jest subtelnie otoczone ciemnym tekstem Jordan i Jumpman, aby uzupełnić ten elegancki sneaker.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Kod stylu 378037-002

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód