SPORTSHOWROOM

  Jordan 1 Mid

  "Armory Navy"

  554724-411

  Jordan 1 Mid 554724-411 01
  Jordan 1 Mid 554724-411 02
  Jordan 1 Mid 554724-411 03
  Jordan 1 Mid 554724-411 04

  Przejdź do

  • Nike

  Bogate odcienie niebieskiego można znaleźć w tym modelu Jordan 1 Mid, nadając mu elegancki wygląd. Cały but jest osadzony na podeszwie zewnętrznej Armory Navy, co oznacza, że ten mocny kolor stanowi podstawę projektu. Rozprzestrzenia się przez podeszwę zewnętrzną od pięty do palców, przechodząc przez liniowe formacje przyczepności w pięcie, mijając tekst Nike w środku i okrągłe struktury w przedniej części stopy, aby zakończyć się na węzłach w kształcie gwiazdy, które zdobią czubek palca. Dzięki tej solidnej konstrukcji zapewniającej stabilność, biała podeszwa środkowa zapewnia komfort dzięki wypełnieniu pianką i kieszonce z zamkniętym powietrzem w pięcie.

  W międzyczasie cholewka ma wysokiej jakości skórzaną konstrukcję z szeregiem warstw tworzących jej powierzchnię. W przedniej części stopy składa się z białego obszaru palców ozdobionego perforacjami zapewniającymi oddychalność oraz błotnika Armory Navy w przedniej części stopy. Tuż za obszarem palców znajduje się para nakładek, które składają się z podeszwy środkowej, ponownie w głębokich granatowych odcieniach, aby osiąść na dolnym końcu podnoska. Ten ostatni element jest również w kolorze Armory Navy i dzieli trzy dolne oczka po każdej stronie z nakładkami na przednią część stopy. Na drugim końcu dzieli najwyższe oczka z nakładką kołnierza Armory Navy, przez którą czarne sznurowadła łączą się z białym językiem.

  Gdzie indziej, biała skóra stanowi panele śródstopia, które zwężają się, gdy rozprzestrzeniają się w kierunku pięty. Każdy z nich staje się cienkim paskiem materiału, który tworzy kolejną warstwę w tylnej części buta, która sama składa się z kilku kawałków skóry. Środkowy kołnierz jest czarny, a głębokie odcienie niebieskiego pokrywają nakładkę, która go otacza. Następnie pojawia się wąski pasek w kolorze białym, na którym spoczywa swoosh Armory Navy, a zapiętek w tym samym odcieniu tworzy najwyższą warstwę.

  Logo Nike rozciąga się wzdłuż ścian bocznych buta, tworząc wyróżniający się wygląd po bokach, podczas gdy bardziej dynamiczne efekty brandingu pojawiają się na kołnierzu i języku. Pierwszy z nich to zestaw białych skrzydeł Air Jordan nadrukowanych na bocznej nakładce, a drugi to kwadratowa naszywka, której zewnętrzna strona Armory Navy zawiera białego Jumpmana i słowo "Air". Czarna siateczkowa wyściółka pokrywa wewnętrzne ściany buta aż do wkładki. Tutaj ton ponownie zmienia się na biały, a czarna sylwetka Jumpmana dopełnia tę ponadczasową kolorystykę Jordan 1.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Mid
  • Kod stylu 554724-411

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód