SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Low

"Wolf Grey"

DC0774-105

Jordan 1 Low DC0774-105 01
Jordan 1 Low DC0774-105 02
Jordan 1 Low DC0774-105 03
Jordan 1 Low DC0774-105 04

Przejdź do

  • Nike

Dwa atrakcyjne odcienie pokrywają większość tego modelu Jordan 1 Low, nadając mu klasyczny wygląd. Biała skóra stanowi podstawę cholewki, gdzie można ją zobaczyć na panelach śródstopia i palcach. Ta cecha zawiera linie perforacji dla dodatkowej oddychalności nad stopą, podczas gdy owinięty wokół jej przodu jest błotnik Wolf Grey. Po obu stronach znajduje się kolejna nakładka, z których każda pokrywa się również z oczodołem Wolf Grey. Ten sam ciepły srebrny odcień rozciąga się wzdłuż eyestay, gdy jego falista krawędź zakrzywia się w kierunku kołnierza.

Tymczasem tył buta został ułożony w serię warstwowych nakładek, aby uzyskać intrygujący wygląd. Na szczycie kołnierza w kolorze Wolf Grey znajduje się najpierw cienki pasek białej skóry, który łączy się z panelem śródstopia. Następnie pojawia się kolejny wąski pasek skóry, który powraca do Wolf Grey i tworzy koniec swoosha, który leży na każdej ścianie bocznej. Najwyższą warstwą jest owijka pięty, która jest ozdobiona bardziej eleganckimi odcieniami szarości wraz z zestawem białych skrzydeł Air Jordan. Dopełnieniem tej konstrukcji pięty jest mały prostokąt ze skóry umieszczony pośrodku, tuż nad zapiętkiem.

Gdzie indziej, misterne linie nici zostały przeszyte w poprzek cholewki, tworząc serię przyciągających wzrok wzorów. Większość z nich omija krawędzie różnych paneli w pojedynczych lub podwójnych liniach, ale dodatkowe pojawiają się na panelach śródstopia, gdzie cofają się od oczodołu w kierunku pięty, a następnie przecinają środek swoosha, kończąc się na podeszwie środkowej. Podeszwa środkowa, w całości w kolorze białym, zapewnia korzyści płynące z miękkiej amortyzacji Air, podczas gdy pod spodem półprzezroczysta gumowa podeszwa zewnętrzna zapewnia przyczepność dzięki różnym wyłożonym wgłębieniom, które są okrągłe lub proste. Jej powierzchnia pojawia się w delikatnym odcieniu niebieskiego, który dopełnia ten ponadczasowy sneaker w dobrym stylu.

  • Płeć Kobiety
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Low
  • Kod stylu DC0774-105

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód