SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Low

"Mocha"

DC6991-200

Jordan 1 Low DC6991-200 01
Jordan 1 Low DC6991-200 02
Jordan 1 Low DC6991-200 03
Jordan 1 Low DC6991-200 04

Przejdź do

  • Nike

W tym modelu Jordan 1 Low zastosowano szlachetne materiały, a jego paleta kolorów o ciepłych odcieniach nadała mu przydomek Mocha. Całość osadzona jest na solidnej podstawie, z czarną gumową podeszwą zewnętrzną zapewniającą przyczepność dzięki formom przyczepności, które wahają się od okrągłych kształtów z przodu do masywnych bloków na pięcie. Na wierzchu znajduje się biała podeszwa środkowa, której powierzchnia jest lekko teksturowana i której wnętrze zawiera mieszankę pianki i amortyzacji Air dla najwyższego komfortu.

Na cholewce gładka biała skóra stanowi tło dla nakładek Light Chocolate Durabuck, które obejmują przednią część stopy i piętę. Charakterystyczne perforacje zaznaczają pole palców, dodając przyjemnej przewiewności wokół przedniej części stopy. Za tym czarne sznurowadła przechodzą przez górną część czarnego płóciennego języka, na którym artystycznie wyhaftowano logo Crimson Bliss Jumpman. Po obu stronach widać jasny czekoladowy eyestay. Bliżej najwyższych oczek nakłada się na aksamitny materiał, który rozciąga się wokół kołnierza i w dół przez wewnętrzną wyściółkę. Linie szwów ułożone w trójki krzyżują się na powierzchni Crimson Bliss, tworząc intrygującą estetykę, podczas gdy pod stopami wkładka jest czarna.

Na pięcie, odblaskowa srebrna metka pojawia się nad owijką pięty w kolorze jasnej czekolady. Pamiętne logo Jordan Brand Wings zostało nadrukowane na tym panelu, który spoczywa na końcach dwóch swooshy, które zdobią but. Sięgają one w dół po bokach, a ich jasny czekoladowy durabuck wyróżnia się na tle białej skóry w śródstopiu. Kolejną ikonę Jumpmana można znaleźć na wkładce, gdzie dodaje ostatni błysk Crimson Bliss do tego przyciągającego wzrok projektu.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Low
  • Kod stylu DC6991-200

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód