SPORTSHOWROOM

  Nike Air Force 1 Low x Louis Vuitton By Virgil Abloh

  "Triple White"

  1A9V86

  Nike Air Force 1 Low x Louis Vuitton By Virgil Abloh 1A9V86 01

  Przejdź do

  • Nike

  Ten całkowicie biały model Nike Air Force 1 x Louis Vuitton By Virgil Abloh jest częścią współpracy między trzema legendarnymi stronami, z których każda pozostawia charakterystyczne detale w całym projekcie. Nike nadało mu wiele klasycznych elementów AF1, po pierwsze nad bieżnikiem podeszwy zewnętrznej, którego wzory przyczepności w kształcie koła obrotowego zapewniają idealną przyczepność. Przechodząc przez krawędzie tego elementu, podeszwa środkowa została wytłoczona napisem Air, aby odzwierciedlić zamkniętą kieszeń powietrza w pięcie. Obok tego tekstu słowo jest powtórzone wielką czcionką Helvetica i w cudzysłowie - klasyczny znak pracy Abloha.

  Nieskazitelna skóra cholewki, która ma lekko kremowy odcień bieli, została uformowana w rozpoznawalne nakładki w przedniej części stopy i pięcie, z perforowanym noskiem i panelami w śródstopiu pomiędzy nimi. Na wszystkich tych panelach można zobaczyć grafikę monogramu Louis Vuitton, która jest wytłoczona na cholewce w celu uzyskania wysokiej jakości wykończenia. Powiększone białe swooshe z szerokimi przeszyciami wzdłuż krawędzi są drapowane wzdłuż boków, a charakterystyczna metka Virgila Abloha wyłania się spod ogona logo po bocznej stronie. Tymczasem po stronie przyśrodkowej pojawia się więcej tekstu projektanta w kolorze złotym, słowa "Louis Vuitton for Nike" są wyraźnie widoczne, zanim reszta zniknie pod swooshem.

  Kolejne złote efekty brandingu zdobią panel pięty, z tekstem "Louis Vuitton" nad słowem "Paris" napisanym elegancką czcionką. Grubo wyściełany język również ma złote napisy, tutaj na etykiecie przymocowanej do jego bocznej strony. Po raz kolejny można zobaczyć nazwę luksusowej marki modowej, tym razem obok swoosha i napisu Air. Wewnątrz buta biała wkładka prezentuje zarówno logo Louis Vuitton, jak i Nike w kolorze czarnym, aby dopełnić ten klasyczny sneaker.

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód