SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Retro High OG

"Neutral Grey & Hyper Crimson"

555088-018

Jordan 1 Retro High OG 555088-018 01
Jordan 1 Retro High OG 555088-018 02
Jordan 1 Retro High OG 555088-018 03
Jordan 1 Retro High OG 555088-018 04

Przejdź do

  • Nike

Ten Jordan 1 Retro High OG był widziany na stopach aktora Toma Hollanda w zwiastunie popularnego filmu Spider-Man No Way Home, dzięki czemu zwrócił uwagę szerokiej publiczności. Ozdobione odcieniami Neutral Grey i Hyper Crimson, a także pokryte zestawem materiałów premium, to klasyczny, stylowy sneaker. Neutralna szarość pokrywa całą podeszwę zewnętrzną, przechodząc przez wypustki, które owijają się wokół pięty, wcięcie marki Nike pod łukiem stopy, koncentryczne okręgi pod przednią częścią stopy i ozdoby w kształcie gwiazdy na palcach. Te różne wzory bieżnika zapewniają wszechstronną przyczepność od pięty do palców, a biała podeszwa środkowa zapewnia przyjemny komfort dzięki połączeniu pianki i amortyzacji Air.

W międzyczasie cholewka ma konstrukcję z czarnej dmuchanej skóry, której ciemna teksturowana powierzchnia jest widoczna w obszarze palców, który jest wypełniony oddychającymi perforacjami i wzdłuż każdego boku na panelach śródstopia. Te zwężają się w cieńsze paski czarnej skóry, gdy owijają się wokół pięty, ostatecznie łącząc się poniżej małej zakładki Neutral Grey na środku pięty. Ten mały kawałek zamszu jest tylko jednym z wielu takich paneli, które nakładają się na resztę zewnętrznej części w tym samym satysfakcjonującym odcieniu neutralnej szarości. Inne obejmują zapiętek i kołnierz z tyłu buta, eyestay nad górną częścią stopy i trzy panele tworzące przednią część stopy. Jednym z nich jest błotnik, a pozostałe dwa elementy znajdują się tuż za nim, ponieważ sięgają od podeszwy środkowej do dolnej części eyestay. Dzielą one najniższe oczka z tym panelem, podczas gdy najwyższe z nich są nałożone na owinięcie kołnierza, a wszystkie z nich łączą się, aby chwycić czarne sznurówki, które zawiązują się na czarnym siateczkowym języku.

Nagły plusk koloru pojawia się wokół kołnierza, który jest wykonany z bardziej pluszowego zamszu w pomarańczowo-czerwonym odcieniu Hyper Crimson. To rozciąga się bardziej jaskrawo na wewnętrzną wyściółkę i wkładkę - nadrukowany tam biały branding Nike Air zapewnia dodatkowy kontrast do wnętrza. Spód języka jest biały, a czarna naszywka zapętla się na jego szczycie, aby zaprezentować tekst Nike Air w stylu vintage i szkarłatny swoosh z przodu. Bardziej charakterystyczne efekty brandingu pojawiają się na bokach, po pierwsze w postaci białych skrzydeł Air Jordan wytłoczonych na bocznym kołnierzu, a następnie poprzez zamszowe szprychy, które rozciągają się wzdłuż paneli śródstopia w uspokajającym odcieniu Neutral Grey. Wreszcie, boczny panel śródstopia zawiera napis "SP 19 Air Jordan 1 High OG" w kolorze białym, reprezentujący rok wydania buta i fakt, że jest on częścią specjalnego projektu, a tym samym uzupełniając go wyjątkowym akcentem.

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód