SPORTSHOWROOM

  Nike Dunk Low

  "Rose Whisper"

  DD1503-118

  Nike Dunk Low DD1503-118 01
  Nike Dunk Low DD1503-118 02
  Nike Dunk Low DD1503-118 03
  Nike Dunk Low DD1503-118 04

  Przejdź do

  • Nike

  Wdzięczny design tego modelu Nike Dunk Low składa się z dwóch jasnych odcieni, co czyni go klasycznym przykładem dziedzictwa sneakersów. Pod stopą podeszwa ma oba odcienie, ponieważ wykorzystuje biel w podeszwie środkowej i Rose Whisper wzdłuż trwałej gumowej podeszwy zewnętrznej. Ten przyjemny odcień różu pokrywa okrągłe formacje chwytne, które znajdują się tuż za paskiem węzłów w kształcie gwiazdy na czubku przedniej części stopy i bardziej masywnymi strukturami w pięcie. Zapewniają one idealną stabilną podstawę dla cholewki.

  Tymczasem górna część sneakera składa się z serii nieskazitelnych skórzanych paneli w tych samych dwóch kolorach, co te widoczne na podeszwie. Biel działa jako tło, wypełniając śródstopie i palce, a także cienką część wokół niskiego kołnierza. Trzy równoległe linie szwów pojawiają się w tej części między tylną nakładką Rose Whisper, która sama zakrzywia się w kierunku kołnierza z przodu, a panelem pięty. Ten ostatni element został wyhaftowany białym tekstem Nike wielkimi literami, a spod niego wyłaniają się swooshe buta. Te logo są w różowym odcieniu, aby dopasować się do ogólnej estetyki i sięgają przez tylną nakładkę, a następnie kończą się na śródstopiu.

  Tylny panel składa się na górze eyestay Rose Whisper, który sam przesuwa się w dół po obu stronach języka, aby pokryć się z błotnikiem przedniej części stopy. Ta sekcja jest w kolorze Rose Whisper, podobnie jak sznurowadła. Na końcu palców wachlarzowe linie perforacji tworzą przyciągający wzrok wzór nad przednią częścią stopy, który ma dodatkową zaletę w postaci napowietrzenia buta. Na drugim końcu białego języka znajduje się biała etykieta z logo Rose Whisper Nike. Miękka siateczka pokrywa wnętrze buta, ponownie w stonowanych odcieniach różu, a zestaw jasnych białych napisów Nike znajduje się obok swoosha na wkładce, aby elegancko dopełnić tę kolorystykę.

  • Płeć Kobiety
  • Marka Nike
  • Kolekcja Dunk
  • Styl Low
  • Kolor Biały
  • Sport Lifestyle
  • Kod stylu DD1503-118

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód