SPORTSHOWROOM

  Nike Dunk High Premium

  "Ueno Panda"

  323955-101

  Nike Dunk High Premium 323955-101 01

  Przejdź do

  • Nike

  Te rozmyte Nike Dunk High Premium zostały zainspirowane gigantyczną pandą zamieszkującą tokijski park Ueno, stąd ich przydomek - Ueno Panda. Podobnie jak inne Dunksy noszące tę nazwę, ma głównie dwukolorową konstrukcję w kolorze białym i czarnym, które pojawiają się na wytrzymałej gumowej podeszwie. Pierwszy z nich ląduje na podeszwie zewnętrznej, gdzie przechodzi od koncentrycznych pierścieni pod przednią częścią stopy, przez markowe centralne wcięcie, aż po wypustki, które zapętlają się pod piętą. Tymczasem czarna powłoka wypełnionej pianką podeszwy środkowej zapewnia komfort, uzupełniając wsparcie oferowane przez podeszwę zewnętrzną.

  Cholewka jest pokryta białą warstwą bazową wykonaną ze sztucznego futra, aby reprezentować kudłatą sierść swojego imiennika ssaka. Można to zobaczyć w obszarze palców, panelach śródstopia i kołnierzu, a tylna nakładka jest również wykonana z tego przytulnego materiału. Z drugiej strony nakładka na przednią część stopy i gałka oczna mają podobnie krzaczastą powierzchnię zewnętrzną, choć tym razem w kolorze czarnym. Od tego pluszowego pokrycia odbiega czarna skórzana zakładka na środku pięty i dwa łuki, które odchodzą od niej w dół boków. Są one również wykonane z czarnej skóry, nadając ścianom bocznym elegancji.

  Wszystko jest utrzymywane razem dzięki starannie przyszytym liniom szwów, z których większość występuje w podwójnych liniach wokół krawędzi nakładek, chociaż niektóre są utrzymywane tylko przez pojedyncze linie. Cztery dodatkowe równoległe paski zakrzywiają się od jednej strony pięty do drugiej, tworząc intrygujący wzór wśród włochatego materiału wokół niej. Powyżej górna linia jest czarna, podobnie jak wewnętrzne ściany, ale wkładka została ozdobiona kolorową grafiką przedstawiającą układ parku Ueno. Słowa "Ueno Okachimachi" - nazwa pobliskiej stacji metra, która obsługuje park - zostały wydrukowane na jej powierzchni w kolorze białym. Na zewnętrznej stronie czarnego języka znajduje się czarna etykieta z białym tekstem Ueno napisanym dynamiczną kaligrafią na środku, uzupełniając w ten sposób ten wyjątkowy projekt Dunk.

  • Płeć Mezczyzni / Kobiety
  • Marka Nike
  • Kolekcja Dunk
  • Styl High
  • Wersja Panda
  • Kod stylu 323955-101

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód