SPORTSHOWROOM

Jordan 6 Retro

"Black Infrared"

384664-060

Jordan 6 Retro 384664-060 01
Jordan 6 Retro 384664-060 02
Jordan 6 Retro 384664-060 03
Jordan 6 Retro 384664-060 04

Przejdź do

  • Nike

Jaskrawe kolorowe akcenty ożywiają ten elegancki sneaker Jordan 6 Retro, tworząc odważne kontrasty w stylowej cholewce. Zaczynając pod stopami, jego podstawa składa się z kilku różnych obszarów przyczepnej gumy. Pierwszym z nich jest nieprzezroczysty czarny element, który przechodzi przez środek stopy od palców prawie do pięty. Tutaj spotyka się z półprzezroczystą sekcją z postrzępionymi krawędziami, która oddziela ją od innego kawałka czarnej gumy pokrywającej piętę. Dwa kolejne półprzezroczyste segmenty, oba z bladoniebieskim odcieniem biegnącym przez nie tak jak pierwszy, pojawiają się po obu stronach przedniej części stopy, zanim Jumpman przeskoczy przez środek podeszwy zewnętrznej w płonącym czerwonym odcieniu znanym jako Infrared 23. Użycie tego mocnego odcienia czerwieni jest odpowiedzialne za przydomek buta: Infrared.

Przesuwając się w górę, poliuretanowa podeszwa środkowa, z gładko zakrzywionymi krawędziami falującymi w górę iw dół jak fale wzdłuż każdego boku, ponownie łączy te same trzy kolory. Półprzezroczyste części pojawiają się po obu stronach przedniej części stopy i pięty, przy czym w tych ostatnich znajdują się przezroczyste okna, które pozwalają użytkownikowi zobaczyć obecną tam poduszkę powietrzną. Każdy z tych częściowo przezroczystych segmentów jest zwieńczony paskiem Infrared 23, a reszta podeszwy środkowej jest ozdobiona na czarno.

Podczas gdy podeszwa ma wiele różnych odcieni, cholewka ma bardziej spójny wygląd, ponieważ jest całkowicie pokryta od pięty do palców pluszowym czarnym nubukiem. Obejmuje to obie główne warstwy, z których jedna pokrywa przednią połowę buta, podczas gdy druga obejmuje piętę i tworzy nakładki, które poruszają się tam iz powrotem po bokach. Pod spodem ukryta jest warstwa wykonana z odblaskowego materiału 3M, który pojawia się tylko w ciemności, kiedy to można go zobaczyć przez serię perforacji wypełniających ściany boczne i bulwiaste wypukłości, które chronią kostki, jednocześnie nadając kołnierzowi unikalny kształt.

Jeszcze więcej otworów wentylacyjnych można znaleźć w miękkim materiale języka, który jest również czarny, podobnie jak krzyżujące się nad nim sznurowadła. W górnej części są one utrzymywane na miejscu przez przełącznik Infrared 23 z nadrukowanym czarnym Jumpmanem, a czarna osłona z wyszytym Jumpmanem Infrared 23 osłania sznurówki tuż poniżej. Tymczasem górna część języka jest uformowana z bardziej sztywnego materiału, ponownie w kolorze czarnym, który ma napis Air Jordan przeplatający się wzdłuż górnej krawędzi i dwa kwadratowe okienka wycięte w nim.

Wewnątrz występuje ten sam motyw kolorystyczny, ponieważ miękka wyściółka z tkaniny jest czarna, a wkładka Infrared 23. Zestaw czarnych brandingów Nike Air został nadrukowany na tym ostatnim, a pierwszy z nich zapętla się nad górną linią na pięcie, tworząc tam małą zakładkę. Nad tym ostatnim elementem znajduje się czarna zakładka z grubym paskiem w żywych odcieniach Infrared 23. Bardziej subtelny akcent został zastosowany na pięcie poniżej, gdzie czarny tekst Nike Air i swoosh zostały artystycznie wyhaftowane na nubuku, aby stylowo wykończyć ten niewidzialny sneaker.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 6
  • Kod stylu 384664-060

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód