SPORTSHOWROOM

Jordan 4 Retro

"Midnight Navy"

DH6927-140

Jordan 4 Retro DH6927-140 01
Jordan 4 Retro DH6927-140 02
Jordan 4 Retro DH6927-140 03
Jordan 4 Retro DH6927-140 04

Przejdź do

  • Nike

Jasne odcienie znalezione w tym modelu Jordan 4 Retro tworzą czystą estetykę, która tworzy elegancki sneaker. Zaczynając od podeszwy zewnętrznej, której wielokierunkowy wzór w jodełkę zapewnia doskonałe wsparcie, łączy wszystkie cztery kolory użyte w bucie. Light Smoke Grey jest pierwszym, pokrywającym dwie sekcje w pięcie i podnosku, podczas gdy biel wypełnia gładką część, która zaczyna się w pięcie i przesuwa się poniżej śródstopia, a Fire Red Jumpman promieniuje z jego środka. Trzeci odcień, ten jasny odcień karmazynu, pojawia się również na dziwnie ukształtowanym elemencie poniżej przedniej części stopy, a reszta podeszwy zewnętrznej jest w ciemnoniebieskim kolorze znanym jako Midnight Navy. Ten bogaty odcień jest kontynuowany w górę do palców podeszwy środkowej i w dół bocznego boku, gdzie zakrzywia się w górę, tworząc mały garb w śródstopiu. Tymczasem środkowa część podeszwy środkowej ma warstwę bieli pod warstwą Light Smoke Grey, ta pierwsza z widocznym Air w pięcie, ta druga ozdobiona plamkami Midnight Navy.

Cholewka wykonana jest z białej skóry o gładkim wykończeniu. Ten delikatny materiał kształtuje nakładkę w przedniej części buta, główny panel biegnący przez środek buta, ćwierć buta i kołnierz. Pierwsze dwa segmenty są obszyte równoległymi liniami szwów, nadając całemu sneakerowi precyzyjnie wykonany wygląd. Na pięcie znajduje się duży panel z zakładką w kształcie wachlarza u góry, którego wgłębiona powierzchnia jest łatwa do trzymania. Jego zewnętrzna strona w kolorze Light Smoke Grey ma ten sam efekt plamek, co podeszwa środkowa, a Jumpman w kolorze Midnight Navy został na niej wytłoczony. W górnej części pasek do ściągania unosi się nieco wyżej niż biała górna linia, która jest grubo wyściełana, aby chronić kostkę. Ta miękka amortyzacja tworzy wewnętrzną wyściółkę aż do wkładki Midnight Navy. Biały Jumpman znajduje się na tym ostatnim elemencie, podczas gdy ten sam kontrast tonalny można znaleźć nad nim na spodzie języka, ponieważ jego powierzchnia Midnight Navy jest ozdobiona białą naszywką Air Jordan. Dodatkowym urozmaiceniem są tutaj przeszycia w kolorze Fire Red, które tworzą prostokąt wokół krawędzi naszywki.

Po zewnętrznej stronie cholewki znajduje się szereg urzekających elementów. Wyłaniająca się zza nakładki w przedniej części stopy i przesuwająca się w kierunku języka jest biała siatka, która pozwala palcom oddychać. Dwa kolejne podobne obszary siatki zdobią boki ćwierć panelu, oferując dalszą wentylację po bokach. Tuż za nimi znajdują się trójkątne skrzydła, które wzmacniają ściany boczne. Pokryte tą samą mieszaną kolorystyką co podeszwa środkowa i panel pięty, łączą się z klatkami na sznurowadła Midnight Navy po obu stronach języka. Dwa kolejne lądują na dole języka, a ich wachlarzowe oczka mocno trzymają białe sznurówki w górnej części buta. Wreszcie, biały język zawiera kwadratową naszywkę w tym samym odcieniu, a wszyty w nią jest Jumpman Midnight Navy nad tekstem Fire Red Flight, kończąc w ten sposób ten Jordan 4 z kolorową ozdobą.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 4
  • Kod stylu DH6927-140

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód