SPORTSHOWROOM

  Jordan 11 Retro Low

  "Concord"

  528895-153

  Jordan 11 Retro Low 528895-153 01
  Jordan 11 Retro Low 528895-153 02
  Jordan 11 Retro Low 528895-153 03
  Jordan 11 Retro Low 528895-153 04

  Przejdź do

  • Nike

  Ten model Jordan 11 Retro Low jest oparty na oryginalnym modelu z wysokim stanem, który został wydany w połowie lat 90. jako pierwszy model AJ11. W związku z tym ma podobnie wyrafinowaną kolorystykę, z białymi i czarnymi odcieniami, które pozwalają na połączenie go ze smokingiem. Ma również znajomą półprzezroczystą podeszwę zewnętrzną z subtelnymi liniami przyczepności zakrzywiającymi się tam iz powrotem na jej powierzchni. Na każdym końcu, głębokie fioletowe strąki zostały wstawione do częściowo przezroczystej gumy, a ich kolorystyka jest źródłem przydomka buta Concord, ponieważ jest to również nazwa nadana fioletowemu odcieniu. Bieżnik w jodełkę zapewnia dodatkową przyczepność pod stopami, a płytka z włókna węglowego widoczna za półprzezroczystą gumą między nimi wzmacnia podeszwę i zapewnia użytkownikowi mocny krok. Chociaż większość tej płytki ma wzór plastra miodu utworzony przez dwa ciemne odcienie szarości, jej środek zawiera jasne białe logo Jumpman.

  Gruba warstwa białej pianki Phylon została ułożona na tej solidnej podstawie, a jej wnętrze wypełnia duża kieszeń powietrza, która sięga całej długości buta. Zapewnia to kompleksowy komfort pod stopami, a przesadny czarny błotnik nad nim chroni cholewkę przed rozpryskami błota i brudu. Ponadto ten duży element jest wykonany z lakierowanej skóry, dzięki czemu jego powierzchnia wydziela spektakularny połysk w świetle.

  Nad górną częścią stopy biała balistyczna siateczka zapewnia trwałość i oddychalność, a ten sam materiał pokrywa również język. Tymczasem pięta jest otoczona panelem wykonanym z gładkiej białej skóry. Miniaturowy Jumpman jest wyhaftowany na środku, tuż poniżej małej czarnej zakładki na pięcie, która jest uformowana z wewnętrznej wyściółki buta. Wytłoczony tutaj jest numer 23 w kolorze białym - odniesienie do słynnego numeru koszulki Jordana.

  Miękki czarny materiał zakładki na pięcie sięga następnie do wnętrza buta, rozprzestrzeniając się po jego wewnętrznych ściankach i wkładce, a następnie powracając na spód języka. Biały Jumpman zdobi wkładkę, a jego jasna forma doskonale wyróżnia się na tle ciemniejszego odcienia. Po zewnętrznej stronie, paski białego materiału tekstylnego zostały przymocowane do każdej strony ćwiartki, tworząc system sznurowania. Każdy z nich ma zapętlony koniec, który może służyć jako oczko dla grubych białych sznurówek. Poniżej nich, na środku języka, znajduje się czarna naszywka brandingowa zawierająca tekst Jordan i Jumpman w kolorze białym. Zostały one wykonane w taki sposób, że słowa można odczytać tylko z boku, co zapewnia intrygujący wygląd. Pomiędzy nimi znajduje się ciemnofioletowy Jumpman, który dopełnia tę kultową kolorystykę stylowym brandingiem.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Wersja Concord
  • Kod stylu 528895-153

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód