SPORTSHOWROOM

  Jordan 1 Mid

  "White Chicago"

  554724-116

  Jordan 1 Mid 554724-116 01
  Jordan 1 Mid 554724-116 02
  Jordan 1 Mid 554724-116 03
  Jordan 1 Mid 554724-116 04

  Przejdź do

  • Nike

  Ten elegancki model Jordan 1 Mid został ozdobiony trzema kolorami ulubionej przez fanów kolorystyki Chicago, ale jego główne zastosowanie jednego konkretnego odcienia sprawiło, że przyjął przydomek White Chicago. Podeszwa zewnętrzna jest tego doskonałym przykładem, ponieważ jest biała na całej powierzchni, w tym poprzez okrągłe wzory przyczepności w przedniej części stopy i blokowe występy, które wzmacniają piętę. Nawet sekcja z logo Nike na środku i ozdobiony gwiazdą nosek mają ten jasny odcień, łącząc go wizualnie z podeszwą środkową powyżej, która również jest całkowicie biała. Wnętrze tego elementu jest domem dla sprężystej kieszeni zamkniętego powietrza, która w połączeniu z miękką piankową amortyzacją zapewnia użytkownikowi maksymalny komfort pod stopami. Tymczasem jego zewnętrzna strona jest lekko teksturowana aż do paska białych szwów, które otaczają jego górną krawędź, gdzie staje się gładka.

  Podstawą buta jest zarówno wsparcie, jak i wytrzymałość, a cholewka zapewnia modną estetykę dzięki zastosowaniu znanych skórzanych paneli związanych z tą klasyczną sylwetką. Jego przednia połowa jest prawie całkowicie biała, od błotnika w przedniej części stopy po perforowane pole palców i parę nakładek owijających się od podeszwy środkowej za nią. Zostały one umieszczone na białych oczkach, co oznacza, że dzielą najniższe trzy oczka z każdej strony, zanim najwyższe pojawią się z przodu kołnierza w kolorze Gym Red. W połączeniu z zapiętkiem, który jest w tym samym jasnym odcieniu, daje to kolorowy akcent z tyłu buta. Następnie sam kołnierz powraca do bieli, a panele w śródstopiu również emitują ten jaśniejszy odcień.

  Nad górną częścią stopy białe sznurowadła wiążą się z czarnym płóciennym językiem, aby uzyskać mocniejsze kontrasty tonalne. Podobny efekt został osiągnięty na górze języka, gdzie znajduje się biała naszywka z żywo tkanym brandingiem Gym Red Jumpman Air. Ciemne odcienie języka rozciągają się wewnątrz buta, gdzie wszystko, od podszewki po wkładkę, jest czarne. Biały Jumpman rozjaśnia ten ostatni element, a biała etykieta pojawia się z tyłu języka. Wracając na zewnątrz, skrzydła Air Jordan nadrukowane na bocznym kołnierzu są białe, podobnie jak prostokąt skóry na środku pięty. Rozciągające się od tego na boki są dwa czarne skórzane swooshe z subtelnymi białymi konturami, które unoszą je z boków buta, tworząc urzekający efekt 3D i silny kontrast tonalny, dopełniając w ten sposób przyciągający wzrok wygląd tego alternatywnego projektu Chicago.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Mid
  • Wersja Chicago
  • Kod stylu 554724-116

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód